Gdańskie ASP otwiera sklep z dziełami swoich studentów

Gdańskie ASP otwiera sklep z dziełami swoich studentów

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku otwiera internetowy sklep pełen sztuki. Sprzedawane tam będą bowiem prace obecnych studentów oraz absolwentów szkoły artystycznej.

Gdańskie ASP znalazło świetny pomysł na to, jak pomóc swoim studentom oraz absolwentom w zaprezentowaniu swojego talentu na szeroką skalę. Szkoła artystyczna uruchamia bowiem internetowy sklep, w którym sprzedawane będą dzieła młodych artystów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ASP zachęca wszystkich chętnych malarzy, plastyków, grafików itp., aby zgłaszali swoje prace wraz z ich krótkim opisem – najciekawsze dzieła zostaną wybrane przez specjalnie powołany do tego zespół i pojawią się w sklepie internetowym.

Ile będą kosztować poszczególne prace? To akurat będzie kwestia indywidualna artysty – wszak kwota ze sprzedaży dzieła, już po odjęciu prowizji pobieranej przez sklep, będzie trafiała do nich bezpośrednio.

Na tę chwilę sklep będzie działał wyłącznie w internecie, lecz są plany, by w przyszłości otworzył się także stacjonarnie, aby kupujący mieli okazję zobaczyć prace młodych artystów na żywo. 

PS

Najnowsza edycja raportu Artinfo.pl pokazuje, że dzieje się dużo. Z roku na rok kupujemy coraz więcej obiektów artystycznych i coraz więcej za nie płacimy. Co ciekawe, pandemia koronawirusa nie tylko nie zahamowała tego procesu, ale nawet go przyspieszyła.

PS2

Jakie wydarzenia w 2020 roku najbardziej wpłynęły na marketing w branży kultury i sztuki? Z jakimi problemami i zagadnieniami będzie się ona mierzyć w 2021 roku oraz jakie technologie i trendy będą miały istotny wpływ na marketing w tej branży w Polsce w 2021 roku?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij