Paweł Tkaczyk i Marcin Maj o marketingu familijnym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł Tkaczyk i Marcin Maj o marketingu familijnym

Redakcja Online Marketing Polska zaprasza na Kids & Family Marketing Day 2014, 2. edycję najbardziej praktycznej konferencji w całości poświęconej marketingowi familijnemu, podczas której zostaną zaprezentowane gotowe do wykorzystania strategie i kampanie marketingowe skierowane do dzieci i rodziców

Jaki przekaz marketingowy sformułować, aby trafił zarówno do rodzica jak i do dziecka podpowiedzą oraz analizę zachowań dzieci i młodzieży oraz zwyczajów zakupowych rodziców przybliżą m.in. Michał Macierzyński Dyrektor Biura Innowacji w PKO Banku Polskim, Katarzyna Krzywicka-Zdunek Business Unit Manager w Grupie IQS, posiadająca ogromne doświadczenie w badaniach prowadzonych z dziećmi i młodzieżą, Magdalena Kordaszewska redaktor nacz. Zabawkowicz.pl, Paweł Tkaczyk i Marcin Maj Wiceprezes OS3 Group S.A..

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas konferencji Kids & Family Marketing Day 2014 rozłożone zostaną na czynniki pierwsze kampanie znanych marek dziecięcych oraz familijnych. Zostaną zaprezentowane gotowe do wykorzystania strategie i kampanie marketingowe skierowane do dzieci i rodziców. W planie przewidziane są symulacje, studia przypadków, benchmarking kampanii z innych firm wraz z analizą efektów sprzedażowych. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na działania, które przy niskim budżecie marketingowym pozwalają skutecznie dotrzeć do małego odbiorcy i jego rodzica.

Zostały ostatnie bilety. Więcej informacji: nowymarketing.pl/wydarzenia 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij