Orange Warsaw Festival ponownie odwołany z powodu pandemii

Orange Warsaw Festival ponownie odwołany z powodu pandemii

W ubiegłym roku, tuż po wybuchu pandemii koronawirusa, organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali, że ubiegłoroczna edycja się nie odbędzie. Wszyscy liczyli na 2021 rok. Niestety zapowiada się, że i w tym roku nie ma co liczyć na sezon festiwalowy.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Polska aktualnie zmaga się z tzw. trzecią falą epidemii, mimo licznych obostrzeń, a także masowego szczepienia społeczeństwa. Optymistycznie więc nie wyglądają najbliższe miesiące, w związku z czym już teraz stopniowo odwoływane są wydarzenia, które zostały przełożone z ubiegłego roku na obecny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tak jest w przypadku Orange Warsaw Festival – organizatorzy wydarzenia właśnie poinformowali, że tegoroczna edycja festiwalu się nie odbędzie z uwagi na panującą pandemię.

– Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe – napisali przedstawiciele Orange Warsaw Festival we wpisie na Facebooku.

Jednocześnie ogłoszone zostały nowe daty festiwalu, który prawdopodobnie odbędzie się w przyszłym roku – 3 i 4 czerwca 2022 roku. 

To nie jedyne wydarzenie, który z uwagi na pandemię w tym roku się nie odbędzie. Kilka dni temu organizatorzy słynnego amerykańskiego festiwalu Coachella oficjalnie poinformowali, że kolejna edycja będzie miała miejsce dopiero w kwietniu 2022 roku – mimo iż wcześniej planowano, że Coachella Music Festival odbędzie się w październiku tego roku. 

No cóż, niestety na tę chwilę sezon festiwalowy nie zapowiada się kolorowo. 

PS

W ramach naszego Trendbooka (1/2021) znalazły się subiektywnie wybrane przez nas trendy, którym warto się przyjrzeć, ponieważ mogą mieć one spory wpływ na marketing w najbliższej przyszłości. Wraz z branżowymi ekspertami zastanowiliśmy się m.in. nad przyszłością branży eventowej.

PS2

Jak zabrać się za marketing wydarzeń online w dobie pandemii? Zorganizowanie wirtualnej konferencji może być kosztownym przedsięwzięciem, nawet jeśli nie ma się na głowie kosztów cateringu czy wynajmu pomieszczeń.

PS3

W połowie sierpnia 2020 roku w Wielkiej Brytanii odbył się koncert na miarę naszych „nowych” czasów – fani bowiem oglądali występ ze specjalnie zamontowanych przy scenie platform.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij