Cannes Lions w tym roku się odbędzie – ale wyłącznie w formie online

Cannes Lions w tym roku się odbędzie – ale wyłącznie w formie online

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa organizatorzy tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions ogłosili, że wydarzenie odbędzie się, ale wyłącznie w formule online.

W ubiegłym roku, tuż po wybuchu pandemii koronawirusa, wiele międzynarodowych wydarzeń zostało odwołanych. Jednym z nich był festiwal Cannes Lions 2020, który początkowo został przeniesiony z czerwca na październik, lecz ostatecznie organizatorzy podjęli decyzję o anulowaniu ubiegłorocznej edycji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wówczas ogłoszono, że tegoroczne Cannes Lions odbędą się w dniach 21-25 czerwca br. Nikt jednak nie przypuszczał, że pandemia koronawirusa uniemożliwi zorganizowanie wydarzenia w tradycyjnej formie również i w tym roku.  

W efekcie organizatorzy Cannes Lions 2021 ogłosili, że tegoroczna edycja odbędzie się wyłącznie w formule online. W ramach wydarzenia będzie można oglądać treści na żywo oraz na żądanie – lecz, aby móc to zrobić, trzeba mieć wykupione członkostwo Lions, które rocznie kosztuje 249 euro. Co istotne, wszystkie osoby, które do tej pory otrzymały już prestiżowe statuetki, mają zapewniony darmowy dostęp do wszystkich treści na platformie Cannes Lions Live.

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Kreatywności odbędzie się – tak jak początkowo to zostało ustalone – w dniach 21-25 czerwca br.

PS

W ubiegłym roku, tuż po wybuchu pandemii koronawirusa, organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali, że ubiegłoroczna edycja się nie odbędzie. Wszyscy liczyli na 2021 rok. Niestety zapowiada się, że i w tym roku nie ma co liczyć na sezon festiwalowy.

PS2

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą na nowych zasadach – podczas wydarzenia na widowni nie będą mogli zasiąść zagraniczni kibice.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij