Oktawia Nowacka ambasadorką marki ATTIQ

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Oktawia Nowacka ambasadorką marki ATTIQ

Medalistka olimpijska w pięcioboju nowoczesnym ambasadorką marki ATTIQ. To pierwsza współpraca polskiego producenta odzieży sportowej.

– Poznałam ATTIQ, gdy wsparli bieg, którego byłam ambasadorką. Każdy sportowiec, nie tylko ten zawodowy, doceni jakość i wytrzymałość ich ubrań. Zwłaszcza, gdy trenuje w trudnych warunkach atmosferycznych. Dla mnie ważne jest to, aby wspierać Polskie firmy, które oferują wysoką jakość, dbają o komfort moich treningów i są wsparciem na każdym etapie kariery. Dlatego cieszę się, że mam przyjemność zostać ambasadorką takiej firmy – mówi Oktawia Nowacka, ambasadorka ATTIQ.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oktawia Nowacka jest najbardziej utytułowaną polską pięcioboistką nowoczesną. W 2016 roku zdobyła brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Jest medalistką Pucharu Świata, mistrzostw świata, Europy i Polski. Poza karierą sportową, organizuje holistyczne obozy ogólnorozwojowe „ON – włącz siebie.”

– Oktawii nikt nam nie musiał przedstawiać. To znany sportowiec rangi międzynarodowej. Bieg Erasmusa dał nam możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z Oktawią. Bardzo się cieszymy, że nasze zaproszenie do bycia Ambasadorką ATTIQ zostało przez Oktawię przyjęte pozytywnie. Oktawia reprezentuje wszystkie cechy sportowego ducha, które ATTIQ wspiera i propaguje w swoich działaniach. Tym bardziej jest nam miło, że możemy razem pracować – mówi Jarek Domałacny, właściciel marki ATTIQ.

Firma Attiq swoimi korzeniami sięga 1980 roku. ATTIQ projektuje i produkuje specjalistyczną odzież i asortyment sportowy. Wyposaża w odzież polskie i zagraniczne kluby sportowe.

Na sukces ATTIQ pracuje kilkadziesiąt młodych i twórczych osób pełnych energii a także spore grono bardzo doświadczonych pracowników. ATTIQ produkuje odzież modną, wysokiej jakości i na każdą kieszeń, dla hobbistów i profesjonalistów, wbrew „biznesowym zasadom” trwałą.

Oktawię reprezentuje agencja Race PR, współpracująca m.in. z Radosławem Kawęckim i Pawłem Wiesiołkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij