Czy Paulo Sousa używa Gadu-Gadu? Nietypowa akcja PZPN i GG

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czy Paulo Sousa używa Gadu-Gadu? Nietypowa akcja PZPN i GG

Dziś można było odnieść takie wrażenie! Po godzinie 10:00, na dwie godziny przed konferencją, podczas której ogłoszono szeroką listę zawodników powołanych na zgrupowanie biało-czerwonych w Opalenicy, na profilach PZPN „Łączy Nas Piłka” na Facebooku i YouTubie byliśmy świadkami nietypowego streamingu. W roli głównej: jak się wydaje – ekran komputera selekcjonera, a na nim… lista jego kontaktów w GG z nazwiskami powołanych piłkarzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Streaming, który utrzymywał uwagę ponad sześciu tysięcy obserwatorów, wywołał w nich wiele pozytywnych emocji i wspomnień, co można było wyczytać z komentarzy.

Za realizację tej nietypowej promocji ważnego piłkarskiego wydarzenia, jakim jest ogłoszenie listy zawodników, którzy będą przygotowywać się do UEFA EURO 2020 odpowiadają Departament Komunikacji i Mediów PZPN oraz Dział Marketingu i Komunikacji GG.

W realizacji wykorzystano desktopową wersję GG, z motywem Klasycznym, który bardzo często wybierany jest przez użytkowników komunikatora z uwagi na sentyment do historycznego interfejsu i dźwięków Gadu-Gadu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij