Firma 4F przygotowała stroje dla ośmiu reprezentacji olimpijskich

Firma 4F przygotowała stroje dla ośmiu reprezentacji olimpijskich

Polska firma produkująca odzież sportową coraz prężniej się rozwija i staje się rozpoznawalna na świecie. Podczas inauguracji Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 zobaczyliśmy aż osiem państw, które wystąpiły w strojach tej marki.

Polska firma 4F rozpoczęła współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim już w 2008 roku – efekty tez współpracy było widać już 2 lata na zimowych igrzyskach w Vancouver. Później tak naprawdę wszystkie kolejne imprezy sportowe były dla marki szansą, aby pokazać swoje produkty na arenie międzynarodowej: w 2012 roku w Londynie, w 2014 roku w Soczi, w 2016 roku w Rio de Janeiro i w 2018 roku Pjongczangu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku nie mogło być inaczej – jednak podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio marka ubrała nie tylko Biało-Czerwonych. W strojach marki 4F podczas parady narodów wystąpiło jeszcze siedem innych narodów: Łotwa, Serbia, Chorwacja, Grecja, Macedonia, Słowacja i Litwa. Dwa ostatnie kraje podpisały umowę w 2019 roku, specjalnie z myślą o igrzyskach w Tokio i w Pekinie.

Warto wiedzieć, że 4F ubiera także polskich paraolimpijczyków, ale również sportowców z Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Biathlonu, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Polskiego Związku Piłki Ręcznej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij