„Ciało żyje” – ciałopozytywna kampania marki Gym Hero

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Ciało żyje” – ciałopozytywna kampania marki Gym Hero

„Jesteś czymś więcej niż cellulitem na dupie. I my ci to udowodnimy. Zapnij pasy! Zaczynamy!” – Takimi słowami rozpoczyna się kampania ciałopozytywna marki Gym Hero (właścicielki Natalii Duszy) we współpracy z trenerką personalną i świeżo upieczoną mamą Martą Stoberską.

Dwie mamy. Dwie bizneswoman. Dwie dusze, których celem było przygotowanie dania składającego się ze szczypty samomiłości, odrobiny seksapilu, garści motywacji i…ogromnej łyżki prawdy, bo prawda w tej kampanii wiedzie prym.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cały koncept projektu opiera się na ruchu body positive i dosadnie namawia kobiety do pokochania swojego ciała, i zadbania o nie, bez względu na kompleksy, jakie im towarzyszą.  

Cała kampania opiera się na pokazywaniu kobiet z różnego rodzaju kompleksami, które kiedyś nie dawały im spokoju, a teraz są tylko mglistym wspomnieniem. Każdy tekst opisujący bohaterkę zaczyna i kończy się w podobny sposób: „Byłam – już nie jestem”.

Dla podkreślenia dosadności przekazu, bohaterki miały napisane na ciele słowa, które kiedyś zdarzyło im się usłyszeć na temat swojego wyglądu.

 

Począwszy od dnia 16.08.2021 roku każdego dnia ukazywana jest jedna bohaterka. Widzieliśmy już pociążowy brzuch Marty Stoberskiej – współorganizatorki kampanii, i za krótkie nogi Klaudii Łącz. W kolejce czekają ciała zbyt „wyfotoszopowane”, „za wysokie” i… tego dowiecie się w kolejnych dniach trwającej kampanii.

Organizatorki postanowiły powstrzymać się od głosu i nie zachwalać kampanii, w obawie o brak obiektywizmu. Zadecydowały natomiast o umieszczeniu komentarzy obserwatorów, które mówią same za siebie:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij