Freedom Farms tworzy showroom ukazujący kulisy uprawy konopi

Freedom Farms tworzy showroom ukazujący kulisy uprawy konopi

Jak najlepiej poznać metodę uprawy konopi włóknistych? Widząc cały ten proces na własne oczy. Marka Freedom Farms otworzy już niedługo Cannabis Showroom, dzięki któremu poznamy produkty konopne „od podłoża".

Polska marka Freedom Farms zamierza rozpocząć nietypową akcję promocyjną swoich produktów konopnych. Zamiast wysyłać próbki do testowania influencerom lub też tworzyć kampanię w mediach społecznościowych, producent zdecydował się na zbudowanie sieci showroomów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czego będą mogli doświadczyć odwiedzający stoisko pokazowe? Przede wszystkim będzie można na miejscu zapoznać się z tajnikami uprawy konopi włóknistych i nabyć legalne produkty konopne, w tym olejki i susz CBD od Freedom Farms. Dodatkowo będzie możliwość skorzystania ze specjalnie zaprojektowanej przestrzeni do relaksu.

Jak czytamy na portalu dlahandlu.pl, w showroomie znajdzie się kilkadziesiąt roślin. Producent postarał się o to, aby specjalnie przygotować pomieszczenie uprawowe - znajdą się z nim doświetlające lampy LED oraz nowoczesne systemy sterujące klimatem i nawadnianiem.

Na miejscu będzie można porozmawiać z ekspertami i założycielami marki, którzy najlepiej przedstawią swój produkt i opowiedzą o swoim pomyśle na biznes. Celem jest również edukacja - twórcy marki chcą przekazać podstawową wiedzę na temat konopi, przedstawiać ich dobroczynne właściwości, a także dokładnie pokazać, jak są uprawiane w celach przemysłowych.

Jeśli chodzi o sam asortyment to konsumenci nie powinni czuć się zwiedzeni - poza stałą ofertą, będzie można kupić produkty z limitowanej serii Freedom Farms i skorzystać ze specjalnych rabatów.

Budowa sieci showroomów to jednym z celów trwającej kampanii crowdfundingowej, którą organizuje Freedom Farms. Firmie udało się już zebrać ponad 2,7 mln zł.

Pierwszy showroom pojawi się w siedzibie spółki i w oficjalnym sklepie producenta przy al. Stanów Zjednoczonych 59 w Warszawie. 

PS 

Po latach infamii wróciły, zaczynamy je coraz bardziej doceniać, odkrywając na nowo. Konopie mają obecnie rewelacyjny PR, bo to naprawdę niezłe ziółko o licznych zastosowaniach. Czy produkty z legalnych konopi przetrą szlak dla legalizacji lub chociaż depenalizacji marihuany? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć Angelika Sielewicz, marketer z doświadczeniem w pracy w branży nowych technologii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij