Wardęga wypowiada wojnę scamom, Facebook tworzy inteligentne okulary, a Żabka zalicza kryzys

Wardęga wypowiada wojnę scamom, Facebook tworzy inteligentne okulary, a Żabka zalicza kryzys

Facebook wraz z Ray-Ban tworzy inteligentne okulary - czy powtórzą porażkę Snapchata i Spectacles? Żabka i Agencja Cukier zaliczają kryzys wizerunkowy po inspirowaniu się contentem Frogshoposting - jak wygląda to obecnie? Wardęga wypowiada wojnę scamom - influencerzy będą żyć w strachu?

Marketing Przegadany - Facebook tworzy inteligentne okulary

Facebook wraz z marką Ray Ban konstruuje inteligentne okulary, które pozwalają nagrywać i robić zdjęcia, które potem można przesłać na social media. Oprócz tego będzie można ich używać do słuchania muzyki i rozmawiania. Czy Facebook powtórzy porażkę Snapchata i ich Spectacles?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Żabka i Frogshoposting - jednak puścili to płazem?

Na Agencję Cukier i Żabkę spadła olbrzymia fala krytyki ze względu na tworzenie podobnego contentu do Frogshoposting - profilu prowadzonego przez Violę Kowalską. Internet stanął po stronie oddolnej influencerki i memiary. Żabka zmienia komunikację na Instagramie, a hejtu brak. Jak sytuacja wygląda obecnie, kiedy kurz już opadł? 

Wardęga wypowiada wojnę scamerom

Sylwester Wardęga ogłosił, że będzie walczyć ze scamami. W tym celu powołał grupę na Discordzie, której użytkownicy będą wymieniać się informacjami. Do grupy dołączyło już ponad 100 tys. osób. Część influencerów i influencerek przeprosiła za promowanie produktów, które okazały się scamami. Czy to koniec ery spokoju internetowych celebrytów?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij