mBank prezentuje ofertę dla fanów gamingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
mBank prezentuje ofertę dla fanów gamingu

mBank przedstawia fanom gamingu nową propozycję konta. To nie jednorazowa promocja, ale kompletna platforma, dzięki której będzie można brać udział w wyzwaniach od mBanku, odblokowywać osiągnięcia i… wygrywać gamingowe nagrody. Bank planuje też regularne rabaty dla graczy w ramach mOkazji. Partnerami banku jest ASUS, GOG.com i Muve.pl. Listę partnerów bank będzie stale poszerzać.


Rynek gamingu rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Według szacunków wynikających z badań Polish Gamers Research, w Polsce gra już 16 mln osób między 15 a 65 rokiem życia. Według ekspertów z Polish Gamers Observatory przychody branży gier wygenerowane przez polskich konsumentów w roku 2021 przekroczą 2,5 mld złotych*.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To dla tej społeczności mBank przygotował swoją najnowszą propozycję, która obejmuje nie tylko promocyjny rachunek z premią do 300 zł (zależnie od rodzaju konta), ale też kolejne nagrody i zadania w trakcie korzystania z rachunku.

– Konta nie stworzyliśmy sami. Zaprojektowaliśmy je wspólnie z graczami, którzy wskazali nam, jakie elementy oferty bankowej są dla nich atrakcyjne. Powstał więc projekt działań długofalowych, które wychodzą naprzeciw różnym potrzebom poszczególnych segmentów graczy. Chcieliśmy dać rzeczywiste korzyści nie tylko w momencie otwierania konta, ale też przez kolejne lata korzystania z niego. Przygotowaliśmy różne propozycje, które będą ściśle powiązane z ich ulubioną rozrywką, ale też dopasowane do aktualnych trendów – mówi Rafał Jakubowski, dyrektor marketingu bankowości detalicznej w mBanku.

Co ma w sobie nowa oferta?

  • Konto i kartę z wzorem gamingowym, dostępne dla osób powyżej 13 roku życia.
  • Zależnie od rodzaju konta – premia za otwarcie rachunku i aktywność, sięgająca nawet 300 zł.
  • Rabaty na platformy gamingowe, gry i akcesoria, możliwe do uzyskania w programie lojalnościowym mOkazje. Partnerami banku są ASUS, GOG.com oraz Muve.pl. Listę partnerów bank będzie stale rozwijać.
  • Wyzwania: bank razem ze znanymi twórcami gamingowymi (TVGRYpl, PAGO, Nieuczesana, UrQueen, Diables), rzuci graczom wyzwania. Jeśli gracz je przejdzie, otrzyma achievement mBanku, który odblokuje nagrodę. Wyzwania będą odbywały się minimum raz w miesiącu a ich kalendarz będzie dostępny na stronie: wyzwaniambanku.pl

*polishgamers.com/wp-content/uploads/2021/04/Raport_2021_long_FINAL_WEB.pdf 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij