Wyborowa Party Edition już w sklepach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyborowa Party Edition już w sklepach

Wyborowa wprowadza limitowaną edycję wódki Wyborowa Party Edition. Jej unikalna butelka opalizuje pod wpływem światła ze smartfona, zmieniając się w świecącą ozdobę stołu, a niecodzienna etykieta daje dostęp do najlepszych playlist z muzyką oraz bazy przepisów na imprezowe koktajle.

To już kolejna odsłona Wyborowej, która oprócz produktu doskonałej jakości, oferuje także dodatkowe doświadczenia dla swoich odbiorców. Po sukcesie z grą planszową ukrytą w opakowaniu, marka postawiła na jeszcze bardziej imprezową odsłonę wódki. Wyborowa Party Edition rozkręci każdą domówkę. Jak? To proste!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na niestandardowej etykiecie peel-off umieszczonej na butelce, jest wszystko czego potrzeba, aby zapewnić niezapomniany klimat spotkania – najlepsza muzyka i gotowe imprezowe menu. Wystarczy ją odkleić i podążać za umieszczoną tam instrukcją. Dedykowane kody QR, przeniosą imprezowiczów do gotowych playlist, które zostały skomponowane tak, aby sprostać każdym gustom, dlatego znalazły się tam kultowe kawałki oraz współczesne hity. Kod QR umożliwi również dostęp do bezpłatnej bazy prostych, ale efektownych przepisów na drinki, które ożywią niejedną domówkę.

Ale to nie wszystko. Wyborowa zadbała także o atmosferę. Kontynuując zasadę „out of the BOTTLE thinking”, która prześwieca jej od lat przy projektowaniu swoich produktów, marka poszła o krok dalej i odeszła od tradycyjnej formy butelki, która spełnia tylko rolę opakowania. Wyborowa Party Edition po podświetleniu przez światło ze smartfona opalizuje, dzięki czemu staje się idealną dekoracją imprezowego stołu. Produkt dostępny jest w butelkach o pojemności 700 ml. 

 

Wyborowa Party Edition to propozycja idealnie skrojona na intensywny okres karnawałowych domówek. Marce udało się zmieścić przepis na udaną imprezę na niewielkiej etykiecie. Teraz wystarczy tylko zebrać ulubioną ekipę znajomych i z pomocą Wyborowa Party Edition włączyć Tryb Spotkań!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij