TIDAL wystawił na aukcji WOŚP udział w podcaście Żurnalisty

TIDAL wystawił na aukcji WOŚP udział w podcaście Żurnalisty

Żurnalista połączył siły z serwisem streamingowym, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w tegorocznej zbiórce pieniędzy. Zwycięzca zorganizowanej przez nich licytacji będzie bohaterem jednego z odcinków podcastu "Rozmowy bez kompromisów".

„Jeśli nie boisz się trudnych pytań, kontrowersyjnych tematów i ciętego języka Żurnalisty, licytuj!" – tak TIDAL i Żurnalista zachęcają do wzięcia udziału w wyjątkowej aukcji na Allegro, której całkowity dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przedmiotem aukcji, która trwa do 7 lutego 2022 roku, jest uczestnictwo w roli bohatera wywiadu, w jednym z odcinków podcastu Żurnalisty. Anonimowy twórca internetowy od półtora roku przeprowadza wywiady z gwiazdami, które cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy (ścisła czołówka w rankingach polskich podcastów na TIDAL i Spotify).

 

Jak uprzedza organizator aukcji, nagroda dotyczy jednej osoby, która przyjedzie (na własny koszt) na 1-godzinne nagranie do Warszawy. Spotkanie przed mikrofonem Żurnalisty musi się odbyć w 2022 roku, ale dokładny termin zostanie potwierdzony pod koniec lutego. Podcast zostanie opublikowany na platformie TIDAL i dostępny będzie dla wszystkich jej użytkowników.

Tradycyjnie, jak do każdej wystawianej przez Allegro aukcji, kupujący otrzyma specjalny certyfikat. TIDAL dodatkowo wręczy zwycięzcy licytacji bonus – roczną subskrypcję TIDAL HiFi Plus, dzięki której można słuchać muzyki i podcastów w najlepszej jakości dźwięku.

Chętni do udziału w aukcji mogą licytować udział w podcaście TUTAJ.

Warto przypomnieć, że w tym roku przypadał 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tym razem wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

PS

W tym roku podczas WOŚP można było wylicytować również gamingowy Predator 9000 z autografem Jana Błachowicza. Dodatkowo zwycięzca licytacji rozegra z Mistrzem MMA pojedynek w wybraną wspólnie grę.

PS 2

Ponad 9 tysięcy kolorowych puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiło się we wszystkich sklepach Biedronka. Sieć handlowa wzięła udział w zbiórce pieniędzy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci jako sponsor główny 30. Finału WOŚP.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij