David Beckham udostępnił swoje konto na Instagramie ukraińskiej lekarce

David Beckham udostępnił swoje konto na Instagramie ukraińskiej lekarce

Gwiazda futbolu zgromadziła na swoim koncie zawrotną liczbę obserwujących. To właśnie do jego fanów dotarł przekaz od lekarki z Charkowa, która opowiadała o realiach brutalnej wojny w Ukrainie.

Co można zrobić, aby jak najrzetelniej opowiedzieć o tym, jak wygląda wojna w Ukrainie? Najlepiej oddać głos ludziom, którzy są teraz na froncie i tym, którzy walczą o zdrowie osób, które tam zostały. O sile social mediów, dzięki którym taki przekaz może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, dobrze wie David Beckham, który na swoim koncie zgromadził aż 71,5 miliona obserwatorów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Były reprezentant Anglii, gwiazda Manchesteru United, Realu Madryt i Los Angeles Galaxy udostępniła na jeden dzień swoje konto szpitalowi w ostrzeliwanym cały czas Charkowie. Relację poprowadziła Irina Kondratowa, która cały czas ratuje tam życie kobietom w ciąży i nowo narodzonym dzieciom. Lekarka informowała, że w szpitalu potrzebne są środki codziennego użytku, leki oraz jedzenie i opowiadała o okrucieństwie wojny w Ukrainie.

– Dziś przekazuję swoje kanały społecznościowe Irynie, szefowej Regionalnego Centrum Perinatalnego w Charkowie na Ukrainie, gdzie pomaga matkom w porodzie – wyjaśnił na Instagramie David Beckham.

 

Sam Beckham finansowo wspiera działania na rzecz Ukrainy. Wraz z żoną wpłacił milion funtów na konto UNICEF-u i dodatkowo zachęca swoim fanów do wspierania darowiznami, które zostaną przekazane na dzieci na Ukrainie.

– Dziękujemy Davidowi za przekazanie konta, Irinie za heroiczną pracę i wszystkim pomagającym dzieciom darowiznami – skomentowali to poprzez oficjalne konto pracownicy UNICEF-u.

PS

Prezydent Ukrainy wystąpił przed amerykańskim Kongresem. Jego wypowiedź została uzupełniona o nagranie, będące kompilacją najbardziej wstrząsających scen z trwającej wojny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij