Dziadek do orzechów wygrywa przetarg na obsługę komunikacji PORTA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziadek do orzechów wygrywa przetarg na obsługę komunikacji  PORTA

Krakowska agencja reklamowa Dziadek do orzechów wygrała przetarg na kompleksową obsługę komunikacji marki PORTA w 2022 roku.

Zakres przetargu obejmował przygotowanie Big Idea wraz z przełożeniem jej na poszczególne działania komunikacyjne. Wybrano krakowską agencję kreatywną Dziadek do orzechów, która współpracowała już z takimi markami jak Netflix, L’oreal czy Tarczyn.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do zadań agencji będzie należała produkcja spotów wizerunkowych oraz content video, opracowanie i koordynacja aktywacji konsumenckich, nadzór nad działaniami performance oraz planowanie mediów i sprawdzanie efektywności działań. Dziadek do orzechów wesprze również PORTA w zakresie influencer marketingu, a także działań nastawionych na pozyskiwanie leadów. Pierwsze wspólne działania PORTA i Dziadka do orzechów ujrzą światło dzienne już w kwietniu 2022.

Bardzo cieszy nas fakt, że zlecona nam praca nad komunikacją marki jest kompleksowa i odpowiadamy za spięcie różnych wysiłków komunikacyjnych w jeden plan. Oczywiście jest to również wielka odpowiedzialność, ale przyjmujemy ją na barki z dużym uśmiechem wierząc, że będziemy w stanie osiągnąć efekt synergii. Jako agencja planujemy komunikację tak, aby była ona spójna w dłuższym czasie. Dlatego bardzo doceniamy także to, że wszystkie działania w tym roku będą spięte jedną parasolową ideą. Pracę nad komunikacją zaczęliśmy niezwłocznie po wygraniu przetargu, a pierwsze efekty będą publikowane już w kwietniu. Lajkujcie profile PORTA, by sprawdzić jak poradziliśmy sobie z tym nowym zadaniem!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij