Michał Bednarczyk: Kampanie adsów to nie tylko Google czy Facebook (podcast)

Michał Bednarczyk: Kampanie adsów to nie tylko Google czy Facebook (podcast)

Michał Bednarczyk to head of performance w agencji Green Parrot. Przez lata dokładnie zgłębił tajniki kampanii adsów i jak sam twierdzi – potencjał tkwi nie tylko w Google i Facebooku. O tym, gdzie warto stosować kampanie adsów rozmawiamy w najnowszym odcinku NowyMarketing Podcast.

Google i Facebook są najpopularniejszymi platformami, na których wykonujemy kampanię adsów. To jednak nie oznacza, że są jedynymi. Microsoft czy TikTok także mają swój system adsów, a marketing można przeprowadzać również na Spotify.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Bez dwóch zdań Google i Facebook stanowią duopol i widać to też w planach marketingowych. 70–80% środków są przeznaczane na te dwa źródła ruchu. Nic dziwnego, bo są one bardzo skuteczne. Kiedy warto pomyśleć o innych kanałach? W momencie, w którym osiągamy sufit. Tym bardziej, że jeśli skalujemy budżet, to koszty konwersji rosną w górę. Wtedy warto pomyśleć o alternatywnych kanałach – mówi Michał Bednarczyk.

O tym, jak działają kampanie adsów w systemie Microsoftu czy TikToka, kiedy warto nad nimi pomyśleć, czy jak mierzyć ich efektywność rozmawiamy z Michałem Bednarczykiem w najnowszym odcinku NowyMarketing Podcast.

Sprawdź też pozostałe odcinki NowyMarketing Podcast:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij