XV Kongres Badaczy Rynku i Opinii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
XV Kongres Badaczy Rynku i Opinii

Bielecki, Cellary, Leder, Orliński, Niedenthal, Sztompka i Żakowski gośćmi XV Kongresu Badaczy.

Organizatorzy odbywającego się w październiku XV Kongresu Badaczy zaplanowali liczne atrakcje, powiązane z ideą zmiany, wokół której zbudowano program tegorocznej imprezy. Poza kilkudziesięcioma prelekcjami, które rozpocznie wykład „Dziesięć tez o modernizacji” prof. Piotra Sztompki, publiczność kongresowa będzie uczestniczyć w panelu dyskusyjnym, prowadzonym przez Jacka Żakowskiego, którego gośćmi będą: prof. Wojciech Cellary, prof. Andrzej Leder, Wojciech Orliński oraz Jan Krzysztof Bielecki. To jednak nie jedyna nowość w programie. Na zakończenie dwudniowego spotkania badaczy zaplanowano pokaz “Korzenie zmiany” – fotograficzną retrospekcję, która zostanie zaprezentowana przez Chrisa Niedenthala, fotografa i fotoreportera m. in. Newsweeka, Time’a, Der Spiegel’a.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W październiku każdy głodny wiedzy o rynku i konsumencie, każdy miłośnik badań i każdy fan ich strategicznego zastosowania w biznesie, znajdzie coś dla siebie. Dzięki równoległym sesjom będzie można podążyć tropem zmieniającego się człowieka, wybrać ścieżkę nowych, zmieniających się metod i technik badawczych, czy wreszcie zanurzyć się w nurcie marek i biznesu. A na deser sesja o badaczach w czasie zmiany oraz odrobina futurologii. W sumie blisko 50 prezentacji pokazujących różne wymiary zmiany. Serdecznie zapraszam do udziału! – mówi Mateusz Galica, przewodniczący Rady Programowej XV Kongresu Badaczy.

Na program Kongresu Badaczy składają się 3 główne moduły obrazujące przemiany konsumenckie i społeczne, zmiany zachodzące w biznesie oraz ewolucję narzędzi i technik poznawania konsumentów. Impreza jest największym w Europie Centralnej spotkaniem badaczy. Odbywa się cyklicznie od 2000 roku.

Kongres Badaczy Rynku i Opinii odbędzie się 16 i 17 października w warszawskim hotelu Marriott.

Organizatorami są:
Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku oraz Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii.

Sponsorem Głównym XV Kongresu Badaczy jest:
Ariadna - ogólnopolski panel badawczy.

Sponsorami XV Kongresu Badaczy są:
IRCenter i Research Now.

Partnerami XV Kongresu Badaczy są:
Harvard Business Review Polska, hatalska.com, interia.pl, marketer+, Marketing przy Kawie, Mediarun, NowyMarketing, Polska Rada Centrów Handlowych, Gazeta Wyborcza oraz annamiotk.pl.

Więcej informacji.
Biuro Organizacji Kongresu
ul. Szarotki 11
02-609 Warszawa
22 649 97 74
[email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij