THE PRACTICE, najbardziej uhonorowana agencja PR na rynku rumuńskim, dołącza do MSLGROUP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
THE PRACTICE, najbardziej uhonorowana agencja PR na rynku rumuńskim, dołącza do MSLGROUP

MSLGROUP umacnia regionalny hub na Europę Środkową i Wschodnią tworząc trzecie biuro, po Warszawie i Sofii. Sebastian Hejnowski, odpowiedzialny za MSLGROUP w regionie, zapowiada kolejne otwarcia.

THE PRACTICE, najbardziej uhonorowana rumuńska agencja Public Relations, stanie się częścią należącej do Grupy Publicis, sieci MSLGROUP wyspecjalizowanej w szeroko pojętej komunikacji i doradztwie strategicznym. Agencja będzie funkcjonowała pod nazwą MSLGROUP The Practice.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Od dwóch lat budujemy kompetencje regionalne dla Europy Środkowej i Wschodniej. W czerwcu otworzyliśmy biuro w Sofii, dziś w Bukareszcie. W najbliższym czasie otworzymy kolejne. Praca koordynowana jest z Warszawy, gdzie coraz więcej firm przenosi swoje centrale regionalne" - powiedział Sebastian Hejnowski, CEO MSLGROUP Poland, odpowiedzialny za region CEE.

Integracja THE PRACTICE jest zwieńczeniem dotychczasowej współpracy firmy z MSLGROUP - od 2008 roku spółka z Bukaresztu była agencją partnerską Grupy.

“W ciągu ośmiu lat naszej współpracy udowodniliśmy, że THE PRACTICE to agencja wybitnie kreatywna, o strategicznym podejściu do projektów i imponujących wynikach. Jesteśmy dumni, że udało nam się osiągnąć tak wiele. Teraz będziemy dalej się rozwijać w jednej z najpotężniejszych grup komunikacyjnych świata. Dzięki wejściu w struktury MSLGROUP uzyskamy dostęp do nowoczesnych narzędzi, dedykowanych zarówno zespołowi jak i naszym klientom. Wejdziemy na wyższy poziom wiedzy i kompetencji” – powiedziała Oana Bulexa, Co-managing director, MSLGROUP The Practice.

“Wejście do MSLGROUP to początek wielkiej transformacji, która czeka naszą agencję w ciągu najbliższych miesięcy. Potrzeba tego typu zmian jest tematem szeroko dyskutowanym na naszym rynku, jednak jedynie najsilniejsi mają odwagę i wizję by się z nią zmierzyć. MSLGROUP The Practice jest na to gotowa i podejmie to wyzwanie” -  dodała Monica Jitariuc, Co-managing director, MSLGROUP The Practice.

THE PRACTICE jest znana nie tylko na rynku lokalnym. Dzięki ponad 160 nagrodom i nominacjom w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych, takich jak Cannes Lions, Global and EMEA Sabre Awards, IPRA Golden World Awards, European Excellence Awards oraz Romanian PR Awards, agencja rozpoznawalna jest na arenie regionalnej i światowej.

W 2012 roku agencja znalazła się na 13tym miejscu Holmes Report Global Creative Index, a w 2013 została okrzyknięta przez kapitułę EMEA Sabre Awards jako Eastern European Consultancy of the Year.

W minionym roku, dzięki rozwojowi organicznemu i rozbudowie portfolio klientów, THE PRACTICE osiągnęła dwucyfrowy wzrost wyników. Do grona klientów agencji należą m.in. Eurocopter Romania – część Airbus Helicopters, Grolsch, GSK, Harley-Davidson, IKEA, McDonald’s, Peroni Nastro Azzurro, Renault, Samsung.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij