Messi i Ronaldo w wyjątkowej sesji Louis Vuitton. Zdjęcie podbija internet

Messi i Ronaldo w wyjątkowej sesji Louis Vuitton. Zdjęcie podbija internet

W mediach społecznościowych Louis Vuitton oraz na profilach Messiego i Ronaldo pojawiło się unikalne zdjęcie przedstawiające rozgrywkę dwóch legend piłki nożnej. Co ciekawe, duet Messi i Ronaldo nie zaprezentował się na boisku, ale podczas gry w szachy.

fot. twitter.com/LouisVuitton

Fotografia została wykonana przez jedną z najsłynniejszych fotografek i portrecistek, Annie Leibovitz. Zdjęcie przedstawia Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo, którzy w skupieniu prowadzą grę w szachy. Istotnym elementem jest plansza szachowa, którą w sesji zastępuje klasyczny kufer Louis Vuitton Damier. To niezwykle rzadka okazja, aby zobaczyć dwie legendy piłki nożnej w jednej kampanii luksusowej marki.

Zdjęcie zatytułowane „Zwycięstwo to stan umysłu” jest przez wielu odbierane jako symbol nadchodzącej rywalizacji pomiędzy piłkarzami, którzy będą reprezentować Argentynę i Portugalię podczas rozpoczynających się właśnie, niezwykle kontrowersyjnych, mistrzostw świata w piłce nożnej. Wiele mówi się o tym, że tegoroczne rozgrywki w Katarze to ostatni mundial w karierze obu gwiazd.

– Oprócz długiej tradycji tworzenia kufrów dla najbardziej pożądanych trofeów sportowych na świecie, Maison celebruje dwóch najbardziej utalentowanych współczesnych piłkarzy – czytamy w poście luksusowej marki.

Po kilku dniach od publikacji, zdjęcie udostępnione przez francuski dom mody oraz dwie gwiazdy, stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie. W zaledwie dobę zgromadziło ponad 5 mln polubień na profilu marki oraz kolejno: 28 mln i 36 mln lajków w postach Messiego i Cristiano.

Entuzjazm fanów podsyciły easter eggs, jakich można doszukać się w fotografii. Okazuje się, że układ figur na szachownicy nie jest przypadkowy, ale pochodzi z prawdziwej gry. Ronaldo i Messi pochylają się nad pozycją z głośnego meczu Magnusa Carlsena z Hikaru Nakamurą z 2017 roku.

Ponadto w sieci znalazło się zakulisowe nagranie z sesji, w którym widzimy zarówno Messiego, jak i Ronaldo pozujących do zdjęcia i udzielających krótkiego wywiadu.

PS
W kampanii Nike „Footballverse” na boisku spotykają się największe gwiazdy piłki nożnej z przeszłości i teraźniejszości. Wśród nich znalazł się Ronaldo, który staje do konkurencji z… młodszą wersją samego siebie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij