Interaktywny Hardcorowy Koksu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Interaktywny Hardcorowy Koksu

Jedna z najbardziej charakterystycznych i najbardziej wpływowych postaci polskiej sceny kulturystycznej i sportowej Robert Burneika wystąpi w interaktywnym serialu – Środa na Dropssie. Produkcję będzie można obejrzeć już 22 października za pośrednictwem YouTube’a oraz fanpage’a Weź Dropssa.

Kim jest Robert Burneika aka Hardcorowy Koksu? To jeden z najpopularniejszych w Polsce, chociaż pochodzący z Litwy i mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych, kulturystów. 36-letni sportowiec znany jest z dobrych występów nie tylko na scenach kulturystycznych, ale także na matach w ramach mieszanych sztuk walki (MMA), gdzie zanotował już dwa zwycięstwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Polsce znany jest także z niezliczonej liczby filmów, na których propaguje zdrowy tryb życia, regularne ćwiczenia na siłowni. Wszystko to z rozpoznawalnym akcentem i dużą dozą poczucia humoru. Przeprowadzone niedawno, przez SentiOne, badania wskazały, że Burneika jest jednym z pięciu najpopularniejszych w sieci twórców. Wyprzedzają go jedynie tak rozpoznawalne osoby jak Maffashion, Abstrachuje, Jessica Mercedes Kirschner i Wardęga SA. Za jego plecami, z kolei, znaleźli się Łukasz Jakóbiak (20m2 Łukasza), Macademian Girl, czy Kominek.

Korzystając z dużej sieciowej popularności Hardcorowego Koksa, twórcy Śród na Dropssie postanowili zaprosić go do udziału w kolejnym wydarzeniu. Wszyscy, którzy chcą obejrzeć filmowy przewodnik o zdobywaniu kobiet z dodatkiem porad żywieniowych, powinni usiąść w najbliższą środę przed ekranami swoich komputerów, tabletów i smartfonów. Robert podpowie: które mięśnie i jak trenować, aby być atrakcyjnym dla kobiet; co zjeść, żeby zawsze mieć energię; o czym rozmawiać z niewiastami, żeby nie zasypiały w czasie spotkań.

Czemu z Dropssem? Dropss jest najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem dostarczania usługi dostępu do Internetu na rynku. Charakteryzuje się brakiem ukrytych i zbędnych kosztów (jak opłata za utrzymanie łącza) oraz brakiem umów lojalnościowych. Nie może ich być, kiedy pewność co do jakości usługi jest tak duża.

Transmisja z Środy na Dropssie rozpocznie się 22 września o godz. 15:00 i będzie dostępna na Facebooku Dropssa.

Szczegóły wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij