Eptimo wzbogaca swoje portfolio

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eptimo wzbogaca swoje portfolio

Eptimo nawiązało współpracę z ZPAS GROUP, wiodącym liderem na polskim rynku w zakresie zabezpieczeń nowoczesnych systemów teleinformatycznych.

Lider na polskim rynku

ZPAS jest producentem zaawansowanych systemów telekomunikacyjnych, informatycznych i energetycznych. Obecny jest na polskim rynku od ponad 40 lat. Rozwiązania i produkty ZPAS dla branży komunikacji elektronicznej cechują parametry i właściwości odpowiadające najwyższym wymaganiom w zakresie nowoczesnych technologii. “ZPAS to godny zaufania partner dostarczający produkty o najwyższej jakości, które w sposób kompleksowy uzupełniają naszą ofertę. Wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się do wyznaczania nowych standardów na rynku” - mówi Józef Szajter, prezes Eptimo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowy kontrakt dystrybucyjny

Eptimo odpowiedzialne będzie za dystrybucję rozwiązań do zarządzania serwerownią, rozwiązań dla wentylacji oraz dystrybucję szaf serwerowych i elementów okablowania. Aktualnie obie strony ustalają warunki współpracy. “Eptimo to prężnie rozwijająca się firma ze świetnymi rozwiązaniami teleinformatycznymi, która tak jak my, pragnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego rozpoczęcie współpracy to krok ku doskonałości” - twierdzi Rafał Kulpiński z Grupy ZPAS.

Portfolio produktowe

W ofercie Eptimo znalazły się już wyspecjalizowane rozwiązania informatyczne firm takich jak: Legrand, Rhino, HGST oraz ZTE. Prowadzone są także rozmowy z kolejnymi dostawcami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij