Ruszył YouTube Gaming

Ruszył YouTube Gaming

26 sierpnia ruszył długo zapowiadany serwis YouTube Gaming. Skierowany jest on głównie do graczy i ma stanowić alternatywę dla amazonowskiego Twicha.

YouTube Gaming umożliwia wyszukiwanie treści już udostępnionej na YouTube (została ona tutaj skatalogowana), jak i trwającego właśnie streamingu live, a także kanałów graczy. Wyszukiwanie konkretnej gry znacznie ułatwia dobry system podpowiedzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Użytkownik ma możliwość łatwego i szybkiego stworzenia streamingu live (do 60 klatek na sekundę), a następnie udostępnienia go w formie skatalogowanego już wideo.

Ponad 25 tys. gier ma swoje strony, na których znajdziemy filmy i streamingi live oraz krótkie opisy. Część gier ma również dedykowane kanały, zwierające materiały im poświęcone, a także linki do np. pełnych ich opisów, fanpage'y w mediach społecznościowych czy oficjalnych stron internetowych.

Serwis dostępny jest zarówno na przeglądarkach desktopowych jak i w formie aplikacji na Android i iOS.

Kanały prowadzone przez znanych gamerów, jak ReZigiusz, Stuu Games, Izak czy ROJOV13 są jednymi z najpopularniejszych na YouTube. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej marek czy organizacji, a nawet ostatnio MEN, współpracuje z nimi w celu promocji.

 

Wojciech Samborski
Editor, NowyMarketing

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij