Food truck Petit Beurre Jutrzenka z tournée po Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Food truck Petit Beurre Jutrzenka z tournée po Polsce

Food truck Petit Beurre Jutrzenka wyruszył w trasę. O tym, jak smakują słodkie i wytrwane przekąski z herbatnikami przekonają się wszyscy, którzy pojawią się na jego trasie! Food truck odwiedzi duże eventy, jak i bardziej kameralne miejsca w różnych zakątkach kraju.

Petit Beurre marki Jutrzenka świetnie smakują zarówno samodzielnie, jak i z dodatkami. Herbatniki to pomysł na szybką i smaczną przekąskę zarówno w słodkim, jak i w wytrawnym wydaniu. Stanowią doskonałą bazę do ciast, deserów, tartinek czy mini kanapek. Przekonają się o tym wszyscy, którzy skosztują pyszności serwowanych z oryginalnego food trucka Petit Beurre Jutrzenka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Food truck Petit Beurre Jutrzenka wyruszył w tournée po Polsce. Od końca sierpnia do połowy października będzie serwował przekąski z herbatnikami Petit Beurre do pieczenia i Petit Beurre Ekstra Kruche. Wszyscy, którzy znajdą się na jego trasie będą mogli bezpłatnie skosztować ciasteczkowych pyszności i odpocząć na wygodnych leżakach. Food truck pojawi się na dużych eventach, jak i w bardziej kameralnych miejscach w różnych zakątkach Polski.

Informacje o miejscach, które odwiedzi food truck Petit Beurre Jutrzenka będą na bieżąco udostępniane na Facebooku. Na jego trasie znajduje się m.in. Warszawa, Poznań, Opole, Kraków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij