Socializer śledzi trendy razem z Gattą i blogerkami - case study

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Socializer śledzi trendy razem z Gattą i blogerkami - case study

Agencja social media Socializer przygotowała dla marki Gatta na Facebooku aplikację konkursową, do której zaproszone zostały popularne blogerki modowe. Akcja była częścią kampanii „Fashion Now”, w której promowana jest jesienno-zimowa kolekcja Gatta Bodywear.

Do udziału w konkursie „Śledź trendy razem z Gattą” zaproszonych zostało 8 blogerek, które brały udział w pojedynku na stylizacje. Otrzymały one bony, za które kupowały ubrania w sklepie online Gatta a następnie wykorzystały je do stworzenia wyjątkowej stylizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Blogerki w pierwszym etapie zabawy zostały dobrane w pary. Po tygodniu ta, która w danej parze otrzymała więcej głosów publiczności przechodziła do półfinału. Do finału przeszły Magda z quintessenceofbeauty.blogspot.com/ oraz Marita z deynn.blogspot.com/

Każda osoba, która oddawała głosy na wybraną blogerkę miała szansę wygrać torbę z produktami marki Gatta Bodywear, które posłużyły blogerkom do przygotowania stylizacji.

Cała akcja była wspierana reklamami w modelu CPC, targetowanymi do kobiet w wieku 18-36. Zachęcały one do oddania głosu na ulubioną blogerkę biorącą udział w pojedynku. 4,469 kliknięć w reklamę dało 3,555 polubień Strony (80% osób, które kliknęły na reklamę polubiło Stronę!). 

W ciągu 3 tygodni konkursu liczba fanów Gatta wzrosła o 137% (z 7,300 do 17,300 osób) a Internauci oddali łącznie 11.002 głosy (1 etap - 5012 głosów, 2 etap - 2496 głosów, 3 etap - 3494 głosów).

Konkurs wygrała blogerka Marita, która w nagrodę otrzyma możliwość udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz voucher na zakupy w sklepie Gatta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij