Aplikacja mobilna dla klubowiczów Super-Pharm

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aplikacja mobilna dla klubowiczów Super-Pharm

Od 19 listopada członkowie klubu LifeStyle mogą za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych swobodnie korzystać z programu lojalnościowego, jaki oferuje Super-Pharm. Darmowa aplikacja na smartfony ułatwia dostęp do przywilejów i ofert, przygotowanych specjalnie dla klubowiczów.

- Nasza mobilna aplikacja, to kolejne atrakcyjne narzędzie dla naszych Klientów, pozwalające na wygodne i komfortowe zakupy w Super-Pharm. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu klienci nie muszą już martwić się o drukowanie kuponów oraz nie muszą sprawdzać w poczcie mailowej najnowszej, spersonalizowanej oferty. Teraz mają to wszystko na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy głęboko przekonani, że aplikacja szybko zaskarbi sobie sympatię i uznanie. Zapewniamy też, że jest to dopiero początek naszej przyjaźni z aplikacjami mobilnymi i ciekawymi rozwiązaniami dla Klientów Super-Pharm - mówi Katarzyna Wyszyńska, digital manager Super-Pharm Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby móc swobodnie korzystać z profitów, jakie oferuje aplikacja Super-Pharm, należy być członkiem Klubu LifeStyle. Login członkowski jest jednocześnie nazwą użytkownika, umożliwiającą logowanie się do aplikacji. Stworzone przez Super-Pharm narzędzie zawiera cztery podstawowe elementy: aktywne kupony, punkty LifeStyle, gazetkę i adresy sklepów. Aktywne kupony to funkcja, dzięki której klubowicze mają dostęp do dedykowanych im kuponów promocyjnych. Aby wykorzystać kupon, wystarczy go aktywować i pokazać przy kasie. Punkty LifeStyle to zakładka, dzięki której klubowicze mogą na bieżąco sprawdzać ilość zebranych punktów LifeStyle, zdobytych podczas zakupów. Zakładka „Gazetka” to aktualnie obowiązujący katalog produktów, które znajdują się w promocji, a „Adresy sklepów” pozwalają na szybkie odnalezienie najbliższego punktu Super-Pharm. Aplikacja działa na dwóch najpopularniejszych platformach: Apple iOS oraz Android.

Więcej informacji o aplikacji: www.aplikacja.superpharm.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij