Sport.pl Live! - aplikacja mobilna dla Agory od LookSoft

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sport.pl Live! - aplikacja mobilna dla Agory od LookSoft

Sportowy serwis Agory Sport.pl udostępnił swoim czytelnikom nową aplikację mobilną Sport.pl Live!, która zawiera tekstowe relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Projekt zrealizowała agencja marketingu mobilnego Looksoft.

Użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android mogą teraz śledzić na żywo imprezy sportowe bezpośrednio na ekranie swojego telefonu. W aplikacji Sport.pl Live! znajdą się tekstowe relacje z igrzysk olimpijskich, meczów polskiej ekstraklasy, Ligi Mistrzów, mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach, a także zawodów narciarskiego Pucharu Świata, czy wyścigów Formuły 1. W aplikacji można również sprawdzać wyniki ze wszystkich rozgrywek piłkarskich lig w Hiszpanii, Niemczech, Anglii, Włoszech oraz polskich lig w siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce. Dane aktualizowane są co kilkadziesiąt sekund.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja Sport.pl Live! pozwala użytkownikowi w prosty sposób wybrać konkretne wydarzenia, o których chce być informowany nawet, gdy telefon jest nieaktywny. Została zaprogramowana, aby uaktywnić telefon w celu zakomunikowania użytkownikowi np. "Teraz! Wejdź do aplikacji, bo Lewandowski strzelił gola Bayernowi!".

- Dzięki Sport.pl Live! kibice uzyskują z poziomu swojego telefonu komórkowego błyskawiczny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji ze świata sportu. Ponadto, otrzymują na bieżąco powiadomienia o aktualnych wydarzeniach z wybranych wydarzeń i ulubionych dyscyplin - powiedział Marcin Gadziński, redaktor naczelny serwisu Sport.pl.

- Aplikacja mobilna dla fanów sportu to doskonałe uzupełnienie mediów, w tym czasopism, serwisów internetowych, czy telewizji o tematyce sportowej. Nie tylko zwiększa atrakcyjność treści oferowanych przez tradycyjne medium, a także pozwala pozyskać nowych odbiorców - powiedział Dariusz Kocięcki, Business Development Manager z Looksoft.

- Kategoria sport jest szczególnie wrażliwa na jak najszybszy dostęp do wyników meczów, rozgrywek, czy zajętych przez sportowców miejsc w zawodach. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja odpowiada potrzebie sprawnego odnalezienia interesującej nas informacji co mam nadzieję zostanie docenione przez kibiców sportowych - potwierdza Łukasz Makowski Prezes Zarządu LookSoft Sp z o.o.

Aplikacja Sport.pl Live! jest dostępna bezpłatnie w Google Play.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij