HoliTweet, czyli agencje składają świąteczne życzenia

Reklama internetowa

partnerem merytorycznym działu jest AdForm

HoliTweet, czyli agencje składają świąteczne życzenia

Koniec roku to czas podziękowania klientom za współpracę oraz życzeń świątecznych i noworocznych. Zobaczmy, jak robią to agencje reklamowe, marketingowe i interaktywne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

“Wielką walkę na śnieżki” przygotowała agencja Netizens Peppermint. Wystarczy wejść na stronę interaktywnej Kartki Świątecznej 2012, by sterować działkiem, wymierzyć i z każdego miejsca na ziemi oddawać strzały kulkami w „specjalne elementy wystroju wnętrz” lub pracowników katowickiej agencji. Najwięcej punktów można otrzymać za trafienie prezesa agencji Witolda Kempy. Śnieżkowa batalia nie jest jednostronna – pracownicy Netizensa mogą trafiać w wirtualnego miotacza śnieżek rzucając w kamerę transmitującą obraz z agencji. Na stronie znajduje się licznik (netizens vs reszta świata).

faceADDICTED z okazji Świąt zaprasza na wirtualną wycieczkę po biegunie:

Na te Święta, zamiast kartki, grę w formie aplikacji webowej, aplikacji na Facebooka oraz aplikacji mobilnej dla systemu Android przygotowało Yoho. Podczas, gdy cała załoga firmy świętuje, kot Józek zostaje i pilnuje biura. Co wtedy wyprawia? Tego można się dowiedzieć z gry Yoho Alone. Celem gry jest strącenie z choinki wszystkich bombek i nie być przyłapanym przez nikogo.

 

Agencja AtomClick po raz kolejny wypuściła z okazji Świąt grę z elfem Edem w roli głównej. Tym razem klimat jest nieco mroczniejszy, zadania ciut trudniejsze, ale za to z większą liczbą podpowiedzi. Gry dostępna jest na stronie www.edxmas.pl i na platformach mobilnych: Google Play oraz App Store.

 

Kartkę z pierwszym Webstarem zrealizowała agencja Wide Open:

 

Prezentową choinkę stworzyła agencja Socializer:

 

Magiczne świąteczne życzenia przesłała także agencja K2

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij