Monika Stanke i Tomasz Milewski w dziale Client Service agencji Socializer

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Stanke i Tomasz Milewski w dziale Client Service agencji Socializer

Na początku stycznia br. do zespołu Client Service agencji Socializer dołączyli Monika Stanke i Tomasz Milewski, którzy objęli stanowiska Account Managerów.

Monika Stanke ma ponad 6-letnie doświadczenie w branży marketingowej, w tym w tworzeniu i implementacji długofalowych strategii mediowych. Jest absolwentką studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Studium Tworzenia i Realizacji Strategii Marketingowych. Ukończyła również Zarządzanie i Marketing na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ostatnio pracowała w sieci reklamy kontekstowej BusinessClick na stanowisku Team Leadera. Do jej najważniejszych obowiązków należał nadzór nad zespołem Sales & Client Service, identyfikacja możliwości New Business oraz obsługa strategicznych klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tomasz Milewski ma ponad 3-letnie doświadczenie w branży marketingowej. Studiował w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ostatnio pracował w agencji marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide na stanowisku Account Executive. Do jego najważniejszych obowiązków należała współpraca z działem kreacji, technologii oraz podwykonawcami przy projektach oraz aplikacjach Social Media, zarządzanie całością projektów interaktywnych obsługiwanych klientów oraz nadzorowanie kampanii social mediowych.

Do kluczowych zadań nowych Account Managerów należeć będzie obsługa bieżąca klientów agencji Socializer, w tym m.in. nadzorowanie realizacji kampanii, utrzymywanie relacji z klientem oraz przygotowywanie prezentacji oraz raportów dla klientów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij