ANSWEAR inwestuje w stacjonarne punkty odbioru

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ANSWEAR inwestuje w stacjonarne punkty odbioru

Multibranadowy sklep ANSWEAR otworzył pierwszy w Polsce stacjonarny punkt odbioru zamówień internetowych. Zlokalizowany w centrum Krakowa, tuż przy nowej siedzibie firmy, połączony został z eleganckim showroomem eksponującym najciekawsze marki z oferty sklepu.

Pierwszy punkt odbioru uruchomiony został w centrum Pragi w 2015 roku i od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem czeskich klientów. Otwarcie takiego punktu w Polsce było tylko kwestią czasu. Dzięki tej inwestycji ANSWEAR wzbogacił swoją sieć punktów odbioru i zwrotu, do której należą salony stacjonarne marki MEDICINE oraz sklep stacjonarny ANSWEAR w Galerii Echo Kielce. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby podnieść atrakcyjność miejsca, wprowadzona została dostawa tego samego dnia. Klienci, którzy zrobią zamówienie na www.answear.com do godziny 16.00, już od 18.00 mogą zgłaszać się po nie w punkcie odbioru. 

„Podczas wdrażania tego projektu w życie najważniejszym dla nas celem było zapewnienie wygody odbioru przesyłek – mówi Wojciech Tomaszewski, Dyrektor ds. Marketingu i E-commerce. – Nasze punkty mają łączyć dwie podstawowe funkcje: sklepu oraz miejsca odbioru i zwrotu zamówień. Wyeksponowane w elegancki sposób produkty, prezentujące przekrój naszych marek i aktualnych trendów, mają być wizytówką ANSWEAR. Aby zakupy były jeszcze wygodniejsze, do dyspozycji klientów są przymierzalnie, w których od razu mogą sprawdzić, czy zamówione przez internet produkty spełniają ich oczekiwania, oraz personal shopper, który chętnie doradzi, zaproponuje zmiany w stylizacji lub oceni trafność wyboru”.

Aktualnie ANSWEAR bada zapotrzebowanie na kolejne punkty odbioru. Sądząc jednak po entuzjastycznej reakcji klientów na otwarcie krakowskiej placówki, z dużym prawdopodobieństwem można szacować, że powstanie więcej takich punktów w innych miastach Polski. W przeciągu niespełna dwóch miesięcy krakowski punkt stał się piątym najpopularniejszym sposobem dostawy zakupionego towaru.  

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij