Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

[Aktualizacja] NBP w trybie pilnym wypuści banknot i monetę poświęconą obronie polskiej granicy wschodniej

[Aktualizacja] NBP w trybie pilnym wypuści banknot i monetę poświęconą obronie polskiej granicy wschodniej
Prezes Narodowego Banku Polskiego zdecydował, że w trybie przyspieszonym zostaną wyemitowane nowe kolekcjonerskie banknoty i monety. Ich motywem przewodnim będzie bieżąca sytuacja na wschodniej granicy kraju.
O autorze
1 min czytania 2022-01-24

Banknoty kolekcjonerskie cieszą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem – ostatnio niezwykle głośno było o specjalnych nominałach z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. Sam banknot był krytykowany za projekt graficzny, ale to nie przeszkodziło w tym, aby rodacy tłumnie ustawiali się po niego w kolejkach. 

Teraz Narodowy Bank Polski planuje wypuszczenie kolejnej wersji kolekcjonerskich banknotów i monet, które będą poświęcone obronie polskiej granicy wschodniej.

Ważny jest moment wyemitowania nowego nominału – NBP zamierza to zrobić w momencie, gdy Polska zmaga się z kryzysem migracyjnym na granicy z Białorusią. 

– Banknot i moneta zostaną wyemitowane w trybie przyspieszonym i nadzwyczajnym – zdecydował prezes NBP, prof. Adam Glapiński.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

[AKTUALIZACJA 24.01.2022]

NBP ruszył z kampanią promującą monetę „Ochrona polskiej granicy wschodniej” i zaprezentował wygląd kolekcjonerskiego egzemplarza.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jednocześnie NBP zapowiedział, że srebrna moneta o nominale 10 zł zostanie wydana w liczbie do 10 tys. sztuk. Sprzedaż ruszy 27 stycznia w oddziałach okręgowych NBP oraz w sklepie internetowym kolekcjoner.nbp.pl.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS

Narodowy Bank Polski poinformował o dokonaniu aktualizacji logotypu, hasła, identyfikacji wizualnej i wprowadzeniu do użycia nowego emblematu banku centralnego.

PS2

„Narodowy Bank Polski wykorzystuje jawną kopię mojej ilustracji z 2015 roku na BAFTA (…). Bezczelne” – skomentowała na Twitterze ilustratorka Malika Favre i zestawiła obok siebie dwie grafiki. Polski plakat promował widowisko „Wolność we krwi”, które zorganizował Narodowy Bank Polski.