Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Cezary Pazura jako Kiler promuje szczepienia na koronawirusa

Cezary Pazura jako Kiler promuje szczepienia na koronawirusa
Kancelaria Premiera zaprezentowała właśnie nowy spot stworzony w ramach rządowej kampanii #SzczepimySię. W reklamie ponownie wystąpił aktor Cezary Pazura, który – tym razem jako Kiler – zachęca do skorzystania ze szczepionki na koronawirusa.
O autorze
1 min czytania 2021-05-10

Rządowa kampania promująca szczepienia na koronawirusa rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku. Na początku stycznia Kancelaria Premiera zaprezentowała spot, w którym wziął udział aktor Cezary Pazura i przekonywał, że „szczepienie to nie tylko Twoja sprawa!”.. Teraz światło dzienne ujrzała nowa odsłona kampanii.

W spocie stworzonym w jej ramach ponownie widzimy Cezarego Pazurę – tym razem jednak aktor wcielił się w rolę Kilera, czyli bohatera, którego znamy z kultowego już filmu o tym samym tytule. Pazura, wchodząc na szczepienie do gabinetu lekarskiego, spotyka Sławomira Orzechowskiego, który we wspomnianej produkcji grał rolę seryjnego mordercę i kwituje to słowami „Nawet prawdziwy Kiler nie boi się szczepienia przeciw Covid-19”.

PS

W ubiegłym tygodniu w Senacie odbyła się premiera spotu, zachęcającego do szczepień przeciwko COVID-19. W animowanym filmie z udziałem członków Komisji Zdrowia oraz ekspertów komisji, opartym na motywach wiersza Jana Brzechwy „Żuk”, senatorowie przekonują, dlaczego warto przyjąć szczepionkę.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

Elton John i Michael Caine wystąpili w najnowszej kampanii zrealizowanej na rzecz brytyjskiej służby zdrowia. Słynny wokalista oraz laureat Oscara w humorystyczny sposób zachęcają do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się