Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Instagram i WhatsApp zmienią nazwy

Instagram i WhatsApp zmienią nazwy
Dwie popularne aplikacje społecznościowe już wkrótce zmienią swoje nazwy – nie będzie to jednak drastyczna zmiana, lecz da jasno do zrozumienia, że obie platformy należą do Facebooka.
O autorze
1 min czytania 2019-08-05

To, że Instagram oraz WhatsApp należą do Facebooka nie jest niczym zaskakującym. Obie aplikacje zostały już jakiś czas temu wykupione przez Marka Zuckerberga. Fakt ten jednak nie był nadmiernie eksponowany. Aż do teraz. Platformy już wkrótce zmienią swoje nazwy w taki sposób, by nikt nie miał wątpliwości do kogo należą.

Zmiana ta jednak będzie jedynie kosmetyczna, bowiem do nazw obu aplikacji zostanie dodany człon „from Facebook”. Niezmieniony pozostanie natomiast design obu platform oraz sposób, w jaki działają.

Nowe nazwy aplikacji pojawią się w już wkrótce w sklepach AppStore oraz Google Play. Na tę chwilę nie wiadomo jednak, czy zmiany będą widoczne także na platformach.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Instagram wprowadził niedawno do swoich relacji nową funkcję – zbiórki charytatywne. Usługa działa w 28 krajach europejskich, w tym w Polsce.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W połowie lipca br. Instagram poinformował, że w kilku krajach prowadzone są testy nowej funkcji, która ukryje licznik polubień pod postami. Aktualizacja ta ma być częścią walki z botami, które sztucznie zwiększają zasięgi niektórych kont.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się