Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Instagram uruchamia swój nowy komunikator dla bliskich znajomych – Threads

Instagram uruchamia swój nowy komunikator dla bliskich znajomych – Threads
Instagram rusza ze swoim własnym komunikatorem! Threads, bo taką nazwę nosi aplikacja, pozwala na dzielenie się zdjęciami i filmami z najbliższymi znajomymi.
O autorze
1 min czytania 2019-10-04

Pod koniec sierpnia br. informowaliśmy o tym, że Instagram prowadzi prace nad swoim własnym komunikatorem zatytułowanym Threads. Dzisiaj portal społecznościowy oficjalnie ruszył z nową aplikacją dla najbliższych znajomych.

Nowe narzędzie pozwala na dzielenie się zdjęciami i filmami z dnia codziennego w ramach wybranej grupy najbliższych znajomych. Threads jako niezależna aplikacja pozwala również na otrzymywanie dedykowanych wiadomości i powiadomień, wyłącznie od osób z naszej listy Bliskich Znajomych. 

Uruchamiając Threads jednocześnie włączamy aparat, co pozwala w dwóch kliknięciach podzielić się zdjęciami i wideo z najbliższymi znajomymi na Instagramie. Aplikacja posiada też funkcję ustawiania statusu, dzięki której można poinformować bliskich o swojej aktualnej aktywności. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W lipcu br. pojawiły się informacje o nowej platformie społecznościowej firmy Google o nazwie Shoelace, która opiera się na lokalnych społecznościach i ma za zadanie łączyć ze sobą osoby na podstawie podobnych zainteresowań. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

W lipcu br. Instagram poinformował, że w kilku krajach prowadzone są testy nowej funkcji, która ukryje licznik polubień pod postami. Aktualizacja ta ma być częścią walki z botami, które sztucznie zwiększają zasięgi niektórych kont.