Linkedln Elevate – czyli, jak wykorzystać pracowników do zwiększenia wpływów firmy w social media

Linkedln Elevate – czyli, jak wykorzystać pracowników do zwiększenia wpływów firmy w social media
Linkedln Elevate to nowe narzędzie, dzięki któremu firmy mogą uzyskać większy zasięg w social media. Kluczem do sukcesu mają być ich pracownicy.
O autorze
1 min czytania 2015-05-07

Pomysł polega na tym, aby wykorzystać jednostkowy zasięg osób pracujących w firmie. Powszechnie bowiem wiadomo, że w social media najlepiej reaguje się na polecenia znajomych. Profil firmowy jest natomiast bardzo trudno wypromować. 

Dzięki Linkedln Elevate pracownicy będą mieli dostęp do strumienia artykułów, informacji i newsów, które następnie będą mogli udostępnić na swoim koncie na Linkedln i Twitterze. Materiały będą oczywiście związane z firmą, w której pracują. 

Ten prosty i intuicyjny sposób ma wpłynąć na poszerzenie wpływów firmy w social media, a także na bardziej profesjonalny wizerunek zatrudnionych w niej osób. 

Linkedln Elevate udostępnia także cały zestaw statystyk, dzięki którym będzie można zobaczyć, kto najlepiej przyczynił się do popularności udostępnianych materiałów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na razie Linkedln Elevate jest dostępny jedynie na zaproszenie. Bardzo możliwe jednak, że wkrótce stanie się ogólnie dostępną usługą.

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Marta Ławrynkowicz
redaktor/dziennikarz Nowego Marketingu