„Netflix Now Popping”: platforma prezentuje popcorn o smaku cheddara lub cynamonu

„Netflix Now Popping”: platforma prezentuje popcorn o smaku cheddara lub cynamonu
Na rynku pojawiła się nowa przekąska dla kinomaniaków: „Netflix Now Popping”, czyli popcorn o smaku cynamonu lub cheddara od Netflixa. „Kino domowe” nabierze nowego znaczenia.
O autorze
1 min czytania 2024-06-25

We współpracy z firmą Popcorn Indiana platforma streamingowa Netflix stworzyła popcorn w dwóch wariantach smakowych. Kinomani mogą już próbować przekąski o smaku sera cheddar (ang. Cult Classic Cheddar Kettle Corn) lub cynamonu (ang. Swoonworthy Cinnamon Kettle Corn). „Netflix Now Popping” jest dostępny w sklepach amerykańskiej sieci Walmart za 4,5 dolara.

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, Netflix już wcześniej połączył siły z branżą gastronomiczną. Mowa o otwarciu w Los Angeles restauracji Netflix Bites, serwującej dania inspirowane ulubionymi netflixowymi serialami. Lokal cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony zarówno widzów, jak i miłośników pysznego jedzenia.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kilka dni temu platforma streamingowa ogłosiła również plany dotyczące otwarcia Netflix House, czyli przestrzeni, w której powstaną przestrzenie znane z netflixowych produkcji. Inauguracja planowana jest na 2025 rok, a o szczegółach przeczytasz poniżej.

Zdjęcia: www.about.netflix.com

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS Netflix House: przeżyj emocje z ulubionych seriali na własnej skórze

Netflix prezentuje Netflix House, czyli miejsce, w którym zatańczysz walca w scenerii niczym z „Bridgertonów”, spróbujesz dań z ulubionych seriali i wiele więcej. Otwarcie planowane jest na 2025 rok.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się