Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nie stać cię na dietę pudełkową? Ewa Chodakowska oferuje swój catering na kredyt

Nie stać cię na dietę pudełkową? Ewa Chodakowska oferuje swój catering na kredyt
Trenerka i influencerka reklamuje nową ofertę swojej firmy cateringowej Be Diet Catering. Jeden z pakietów, zapewniający kompletną dietę na dwa miesiące, jest tak drogi, że można kupić go... na kredyt.
O autorze
1 min czytania 2022-03-23

Ewa Chodakowska zapisała się w świadomości internautów nie tylko jako trenerka fitnessu, ale także jako prężnie działająca influencerka i przedsiębiorczyni. Swoim fankom i fanom oferuje m.in. zdrowe przekąski, platformę internetową z ćwiczeniami, dietę pudełkową, a nawet… mieszkania na wybudowanym przez siebie osiedlu. 

Tak jak jej pomysł z wejściem do branży deweloperskiej był krytykowany przez obserwatorów w mediach społecznościowych, tak oferta Be Diet Catering od początku cieszyła się dużym powodzeniem. Niestety aby pozwolić sobie na zdrową dietę znanej trenerki trzeba się wykosztować – pakiet o nazwie „Metamorfoza” to dieta pudełkowa na dwa miesiące (łącznie 300 posiłków), która kosztuje bagatela… 5388 zł.

Chodakowska wychodzi jednak na wprost oczekiwaniom swoich klientów i oferuje im rozłożenie tej opłaty na raty. Jak tłumaczy w swoim poście celebrytka, oferta została przygotowana dla osób, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na opłacenie miesięcznego cateringu z góry – teraz będą mogli rozłożyć koszt 5388 zł na 12 wygodnych rat po 449 zł na miesiąc. 

Nie jest zaskoczeniem, że oferta „Metamorfoza” została ostro skrytykowana przez obserwatorki trenerki fitness. Fanki zwróciły uwagę, że mało kogo będzie stać na taką dietę i wytknięto, że nie powinno się promować takich usług w czasie trwania wojny w Ukrainie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Jem dwa miesiące – płacę cały rok? Dobrze zrozumiałam?
Jedzenie na raty… Tego jeszcze nie było! Chociaż przy takiej inflacji może warto się przyzwyczaić do nowej sytuacji.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Mieszkam w Stanach ponad polowe życia, pracuje i zarabiam w $$$, gdzie tez koszty życia są tu inne i szczerze mówiąc, nie zapisałabym się na taki plan. Bo oprócz tego, że jest naprawdę drogi, to jest przede wszystkim pozbawiony logiki oraz zwyczajnego zdrowego rozsądku.
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Oferta Chodakowskiej została nawet porównania do… pożyczki-chwilówki. 

W zasadzie czym różni się taka oferta od chwilówek – komentuje Ola Kisiel, dziennikarka i influencerka – Jasne, można powiedzieć, że kupowanie jedzenia „na zeszyt” to stara praktyka. W moim osiedlowym GKW pani Ela też miała zeszyt. Ale nikt nie zadłużał się w nim na 5388 zł, żeby wyżywić jedną osobę przez 60 dni… – dodaje Kisiel.

Chodakowska tłumaczy, że w cenie 5388 zł, poza dietą pudełkową, klient otrzyma szereg bonusów: dopasowanie kaloryczności do potrzeb, możliwość indywidualnej konsultacji dietetycznej, dostęp do platformy Be Active TV, możliwość miejsca zmiany dostawy w wybrane dni oraz autorską książkę. To jednak raczej nie przekonała jej fanek do tego, aby zadłużać się i spłacać dwumiesięczną dietę przez cały rok.