Nowa strona makłowicz.pl już na emisji. Za konceptem i wykonaniem stoi studio Osiemzero

Od czerwca w sieci zaczęła działać nowa strona www będącą platformą contentową i informacyjną osoby, nazwiska a jednocześnie brandu - Roberta Makłowicza - jednego z niewielu ludzi w tym kraju, którego nie trzeba nikomu przedstawiać.
O autorze
1 min czytania 2023-06-30

– Pękamy z dumy, że mogliśmy zrealizować ten arcyprojekt – jak sami o nim mówimy parafrazując słynne powiedzenie Roberta Makłowicza – mówi dyrektor kreatywny Osiemzero – Przemysław Siepski. 

Na www.maklowicz.pl znajdziecie wszystkie filmy i mnóstwo przepisów, które tworzy Robert Makłowicz – najbardziej znany i szanowany polski historyk i krytyk kulinarny, smakosz, kucharz, dziennikarz, podróżnik, erudyta i od kilku lat również niekwestionowany król polskiego YouTube’a. 

W swoim założeniu strona www.maklowicz.pl od początku miała być mocno interaktywna i wypełniona zdjęciami, często nigdzie wcześniej niepublikowanymi. Podczas wielu kolejnych wizyt, użytkowników powita inne ujęcie Roberta Makłowicza. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Strona ma minimalistyczny, nowoczesny layout, radosne kolory i prostą, intuicyjną nawigację.

Jej głównym celem jest content sharing – strona ma być agregatem filmów, materiałów prasowych, zdjęć i przepisów Roberta Makłowicza, służąc jego fanom, współpracownikom a także mediom. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Na stronie znajdują się wszystkie aktualne filmy z YouTube’a, zdjęcia z Instagrama oraz wybrane, najpopularniejsze przepisy Roberta Makłowicza – Fani jego gotowania już nigdy nie będą musieli szukać w filmach przepisu na kultową blitwę z ziemniakami albo rybę pieczoną w soli.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Dziennikarze znajdą na stronie materiały do pobrania a wszyscy zainteresowani – autobiograficzny rys historyczny, w którym Robert Makłowicz dzieli się informacjami o sobie i swoich bliskich. 

Twórcy strony zapewniają, że nawet zagorzali fani znajdą tam coś nowego. 

PS Robert Makłowicz i Karol Okrasa wspólnie w Kuchni Lidla

Mistrzowskie śniadanie w stylu Karola Okrasy czy Roberta Makłowicza? Swoje pomysły na posiłek z wykorzystaniem jajek zaprezentowały jedne z najbardziej lubianych i utalentowanych gwiazd kulinarnych. Relacja ze wspólnego śniadania już jest na kanale Kuchnia Lidla.