Oriflame z pierwszą kampanią na platformie Twitch

Oriflame z pierwszą kampanią na platformie Twitch
Marka kosmetyczna Oriflame rozpoczęła swoją pierwszą kampanię na platformie Twitch, w ramach komunikacji nowej platformy wizerunkowej „Reach Your Happy Place”. Współpracując z siedmioma polskimi streamerami, Oriflame zachęca młodych, aktywnych graczy do odkrywania swoich szczęśliwych miejsc.
O autorze
1 min czytania 2024-04-25

W świecie gamingu, gdzie gracze dążą do osiągania wyższych poziomów i pokonywania kolejnych przeszkód, streamerzy pokazują, jak przezwyciężają trudności na drodze do „szczęśliwych miejsc” i realizacji swoich celów.

W kampanii marki Oriflame biorą udział polscy streamerzy na Twitchu: Paulina Gorczyńska (@shini_waifu), Dominika Nguyen Van (@maailinh), Dawid Bączkowicz (@bonkol), Patrycja Wesołowska (@wpatka), Nikola Szczudlińska (@namaenonaii), Wojciech Bąk (@ortis) oraz Kamil Zawodny (@mrsetokami).

Każdy z twórców podczas transmisji na żywo poprzez unboxing prezentuje wybrane przez siebie produkty Oriflame. Dodatkowo, poprzez linki na chacie, zaprasza widzów do dołączenia do Klubu Oriflame, gdzie na każdego nowego członka czeka 15% zniżki na pierwsze zakupy i 15% cashback na kolejne. Ta innowacyjna kampania to krok Oriflame w kierunku rozszerzenia obecności w segmencie cyfrowym i zwiększenia zaangażowania wśród młodszych konsumentów, którzy poszukują produktów i marek beauty online.

– Jesteśmy jedną z pierwszych marek beauty, która na taką skalę zdecydowała się na wejście do świata gier. Nasza obecność na Twitchu otwiera nowe możliwości do interakcji Oriflame z młodszą, aktywną społecznością graczy, która ceni sobie autentyczność i bezpośredni kontakt z markami – mówi Paulina Tablewska, marketing activation project manager Poland w firmie Oriflame.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kampania „Reach Your Happy Place” realizowana na platformie Twitch jest wspierana na Instagramie i TikToku, gdzie influencerzy dzielą się dodatkowymi treściami wideo. Stor9_ odpowiada za przygotowanie koncepcji kreatywnej, produkcję oraz koordynację współpracy z influencerami. Działania na platformie Twitch uzupełnione są zautomatyzowaną kampanią w inStreamly z udziałem setek streamerów, w której wyświetlane są dedykowane kreacje.

Zdjęcia: mat. pras.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się