Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Psy do adopcji ogłaszają line-up amerykańskiego festiwalu Lollapalooza

Psy do adopcji ogłaszają line-up amerykańskiego festiwalu Lollapalooza
Zamiast standardowego ogłoszenia line-upu, to psy zdradziły, jacy artyści wystąpią na tegorocznych festiwalu muzycznym Lollapalooza. A to wszystko w szczytnym celu.
O autorze
1 min czytania 2019-03-22

Lollapalooza to amerykański festiwal, który odbywa się co roku w Chicago. Od innych wydarzeń muzycznych różni się tym, że cały swój line-up ogłasza jednego dnia. W tym roku organizatorzy festiwalu postanowili zaprezentować artystów w nieco nietypowy sposób.

Wstępem do ogłoszeń był trwający niecałe 15 minut filmik, przeprowadzony w formie swego rodzaju teleturnieju. Wzięły w nim udział psy, które podczas zabawy stopniowo zdradzały wizerunki artystów.

Jak się okazało, owe pieski są podopiecznymi fundacji PAWS Chicago i czekają na nowych właścicieli. Za pomocą tej akcji, Lollapalooza oraz organizacja chciały zwrócić uwagę na problem porzuconych zwierzaków, oczekujących na adopcję.

PS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Adopcja psa jest trudną decyzją, bo jak dopasować zwierze, kiedy tak naprawdę nic o nim nie wiemy, a wyboru dokonujemy poprzez rasowe preferencje i urzekające pyszczki zwierząt. Spotify wpadło na pomysł, jak sprawdzić, czy pies którego wybrałeś, jest Ci pisany!

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się