Reserved Illustrator Day: Ilustratorka mody wspólnie z obserwatorami tworzyła swoje dzieła na żywo

Reserved kontynuuje swoje artystyczne działania inspirowane narracją alternatywną w ramach akcji Illustrator Day. Tym razem marka połączyła siły z ilustratorką modową Eleną Ciupriną, która w trwającym cały dzień instagramowym live arcie, malowała sylwetki przygotowane przez stylistkę Magdę Jagnicką.
O autorze
1 min czytania 2019-09-03

Aktywacja trwała przez cały dzień (25.08), od 9:00 do 20:00. Wyborów, tak jak poprzednim razem, dokonywali obserwatorzy – to oni za pomocą ankiet na Instagram Stories, typowali swoje ulubione zestawienia, które następnie w niepowtarzalnym i barwnym stylu odtwarzała Elena. Finalnie powstało pięć ilustracji modowych przedstawiających stylizacje pochodzące z najnowszej kolekcji Reserved. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez reserved (@reserved)

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Suszonki miesiąca: top 21 kreacji kwietnia 2024 [PRZEGLĄD]

Suszonki miesiąca: top 21 kreacji kwietnia 2024 [PRZEGLĄD]

Słuchaj podcastu NowyMarketing

ILLUSTRATOR DAY to kreatywna aktywacja osadzona w social mediach marki, która zapoczątkowana została w kwietniu br. Do udziału w niej, Reserved na przestrzeni najbliższych miesięcy zapraszać będzie różnorodnych artystów oraz osoby związane ze sztuką, min.: malarzy, ilustratorów, grafików czy fotografów.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Duet zaproszony do sierpniowej akcji, Elena Ciuprina i Magda Jagnicka, udowadnia, że moda i sztuką są ze sobą naprawdę blisko – uzupełniają się i przenikają, a przede wszystkim są obecne codziennie na naszych ulicach.

Za pomysł kreatywny i realizacje odpowiedzialna jest agencja teal.