Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Różal, Beata Sadowska i Bartek Jędrzejak zachęcają do pomocy schroniskom w ramach akcji „Dasz piątaka dla Zwierzaka?”

Różal, Beata Sadowska i Bartek Jędrzejak zachęcają do pomocy schroniskom w ramach akcji „Dasz piątaka dla Zwierzaka?”
„Dasz piątaka dla Zwierzaka?” to inicjatywa organizacji Bieg na sześć łap, która ma za zadanie zwrócić uwagę na to, w jak trudnym położeniu w czasie epidemii Covid-19 znajduje się wiele schronisk, organizacji prozwierzęcych w Polsce, a także zachęcić wszystkich do pomocy tym placówkom.
O autorze
2 min czytania 2020-05-14

W związku z pandemią koronawirusa schroniska dla zwierząt zostały z dnia na dzień zamknięte. Wolontariusze nie mogą już pomagać czworonogom, darczyńców też jest coraz mniej. Wstrzymane zostały adopcje.

Organizacja Bieg na sześć łap postanowiła zwrócić uwagę na ten problem i jednocześnie zachęcić wszystkich, którzy w związku z tzw. lockdownem zaoszczędzili przysłowiowy grosik i sprawy zwierząt nie są im obce, do wsparcia schronisk oraz organizacji prozwierzęcych w ramach akcji „Dasz piątaka dla Zwierzaka?”.

Kampania zostanie podzielona na kilka części.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Od 15 maja do 26 czerwca br. w każdy piątek facebookowe konto „Biegu na sześć łap” zostanie „przekazane” w ręce innego schroniska/organizacji prozwierzęcej, by ta mogła opisać: czego najbardziej potrzebuje, w jaki sposób my możemy pomóc, a także przedstawi czworonoga, który najpilniej szuka domu.

Następnie zostanie utworzone wydarzenie pt. „Dasz piątaka dla Zwierzaka?, w którym każdy darczyńca będzie mógł napisać, któremu schronisku / organizacji prozwierzęcej pomógł (nie ważna jest liczba, istotny jest gest solidarności z bezdomnymi zwierzakami), a także opowiedzieć coś o sobie, zaprezentować swoją działalność, pasję.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– Chciałabym, by wydarzenie było przestrzenią, w której poprzez pomaganie Zwierzakom pomagamy też ludziom. Jeśli więc, mimo trudnego położenia zawodowego, podzieliłeś się tym co masz ze Schroniskiem, napisz o sobie, wstaw zdjęcie. Być może w wydarzeniu uczestniczyć będzie Twój potencjalny klient, przyszły przyjaciel, parter biznesowy? – mówi Monika Dąbrowska, pomysłodawczyni akcji. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W kolejnym etapie odbędą się spotkania online pracowników schroniska z osobami, które są zainteresowane adopcją, ale z jakiegoś powodu nie mogą odwiedzić placówki. Dzięki tej inicjatywie dowiedzą się więcej o zwierzaku, zobaczą go na ekranie.

– Zachęcając do pomocy, chcemy sami dać coś od siebie. Dzięki PSYjacielom akcji, każda organizacja, która będzie się ogłaszać co piątek na profilu ,,Biegu na sześć łap” (do końca czerwca br.) otrzyma od nas takie podarunki, jak m.in. karmę, przekąski dla zwierząt, środki do prania i dezynfekcji boksów, klatek, biur, projekt i wydruk ulotek, które będą promować adopcje i schroniska, a także konsultacje na fb, dzięki czemu pracownicy placówek prozwierzęcych nauczą się promować czworonogi w mediach społecznościowych – mówi Monika Dąbrowska. 

W akcję zaangażowali się już m.in. Różal, Beata Sadowska oraz Bartek Jędrzejak. 

Więcej informacji znajduje się na facebookowym profilu organizacji Bieg na sześć łap.

PS

Tego jeszcze nie było – 16 lutego br. w pewnym olsztyńskim kościele ksiądz podczas mszy przedstawił wiernym bezpańskiego psa, który czekał na adopcję.

PS2

Mimo rosnącej świadomości społecznej, w schroniskach wciąż przybywa bezdomnych zwierząt. Aby zwrócić uwagę na los porzuconych czworonogów Fundacja Azylu pod Psim Aniołem oraz Browar NOOK umieścili psy poszukujące domów na butelkach piwa.

PS3

We wrześniu 2019 roku krakowska klubokawiarnia Forum Przestrzenie ruszyła z niezwykłą akcją, której celem było zachęcenie społeczeństwa do adopcji psów – na etykietach polskiej lemoniady pojawiły się wizerunki bezdomnych czworonogów.

PS4

Zamiast standardowego ogłoszenia line-upu, to psy zdradziły, jacy artyści wystąpią na zeszłorocznym festiwalu muzycznym Lollapalooza. A to wszystko w szczytnym celu. 

PS5

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.