Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Samsung spełnia marzenie o locie w kosmos w najnowszej odsłonie kampanii smartfonu Galaxy S8

Marzenia są po to, by je spełniać. W najnowszej odsłonie kampanii #DoWhatYouCant, promującej smartfon Galaxy S8 i gogle Gear VR, firma Samsung spełnia odwieczne marzenie ludzkości o locie w kosmos. Wszystko za sprawą aplikacji VR The Missed Spaceflight i poruszającej historii...
O autorze
1 min czytania 2017-06-28

…Generała Tadeusza Kuziory.

Projekt powstał po to, by uświetnić 39 rocznicę misji kosmicznej Sojuz 30 i udowodnić, że warto podążać za własnymi marzeniami, choćby nawet były one „z kosmosu.” Kampania składa się z dwóch elementów: aplikacji VR The Missed Spaceflight oraz filmu dokumentalnego, poświęconego generałowi Tadeuszowi Kuziorze, czyli najmłodszemu spośród czterech polskich pilotów, wytypowanych do misji Sojuz 30, który ostatecznie nie wziął w niej udziału.

Dzięki aplikacji VR, każdy będzie mógł przeżyć start statku i spacer w przestrzeni kosmicznej, a także podziwiać wschód słońca nad Ziemią. I to wszystko bez ruszania się z ulubionego fotela. Z kolei film dokumentalny opowiada wzruszającą historię polskiego pilota, któremu – po blisko 40 latach – udało się zrealizować swoje wielkie marzenie o doświadczeniu lotu w przestrzeń kosmiczną dzięki smartfonowi Galaxy S8 i Gear VR.

Aplikacja The Missed Spaceflight będzie wkrótce dostępna w sklepie Oculus, a materiał video 360 oraz dokument o generale Kuziorze można już dziś oglądać na kanale Samsung w serwisie YouTube.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pomysłodawcą projektu jest agencja VML, która odpowiada również za jego komunikację w mediach społecznościowych. Aplikację VR przygotowała firma MELT, a dokument – dom produkcyjny Papaya Films. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Za działania PR odpowiedzialna jest agencja Dfusion Communication.

Słuchaj podcastu NowyMarketing