Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Targi telekomunikacyjne MWC 2020 odwołane w związku z epidemią koronawirusa

Targi telekomunikacyjne MWC 2020 odwołane w związku z epidemią koronawirusa
Najpierw stopniowo z targów MWC 2020 wycofywały się kolejne marki technologiczne, teraz impreza została oficjalnie odwołana. Wszystko to ma związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
O autorze
1 min czytania 2020-02-13

Telekomunikacyjne targi Mobile World Congress 2020 miały odbyć się w dniach 24-27 lutego br. w Barcelonie. To właśnie tam takie popularne koncerny technologiczne, jak Sony, LG czy też Ericsson miały zaprezentować swoje najnowsze technologie oraz urządzenia mobilne. 

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, z targów stopniowo wycofywały się znane marki. Pojawiły się nawet głosy, że wydarzenie całkowicie zostanie odwołane. Tak też się stało.

12 lutego br. na twitterowym profilu agencji Bloomberga pojawiła się informacja, którą przekazał John Hoffman, dyrektor firmy GSMA, będącej organizatorem targów MWC. W oświadczeniu przyznano, że odwołanie imprezy ma związek z obawami zarażenia koronawirusem.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Podczas gdy cały świat z przerażeniem obserwuje rozprzestrzenianie się koronawiarusa, niektórzy instagramerzy postanowili skorzystać z rozgłosu, jaki powstał wokół tej epidemii i zaczęli oznaczać swoje posty hashtagiem #coronavirus.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Przedstawiciele Facebooka zapowiedzieli walkę z rozprzestrzenianiem się fałszywych informacji na temat koronawirusa. Z portalu społecznościowego usuwane będą nieprawdziwe treści na jego temat, w tym m.in. te dotyczące „alternatywnych” sposobów leczenia.