Właścicielka firmy Adrian opublikowała na Facebooku list otwarty do Andrzeja Dudy

Właścicielka firmy Adrian opublikowała na Facebooku list otwarty do Andrzeja Dudy
Małgorzata Pomorska, właścicielka marki Adrian produkującej rajstopy, opublikowała na Facebooku otwarty list do Andrzeja Dudy, w którym pochwaliła go i przyznała, że jest dumna, że ma w jego osobie takie prezydenta. Post wywołał mieszane uczucia wśród klientów marki.
O autorze
1 min czytania 2020-02-14

O firmie produkującej rajstopy Adrian było już głośno w mediach wiele razy, za sprawą dość kontrowersyjnych kampanii reklamowych. Jedną z takich jest chociażby zeszłoroczna kreacja, w której pokazano ofiarę przemocy domowej. 

Tym razem o marce Adrian ponownie zawrzało w internecie, lecz nie za sprawą kolejnej kampanii, a facebookowego postu, który opublikowała sama prezes firmy Małgorzata Pomorska. Wpis ten był zarazem listem otwartym do Andrzeja Dudy, w którym właścicielka brandu pochwaliła urzędującego prezydenta i przyznała, że podziwia go, że tak „znakomicie pełni rolę głowy państwa”.

Pod postem marki od razu zawrzało – wielu użytkownikom, którzy mają nieco inne poglądy polityczne niż Małgorzata Pomorska, nie spodobała się taka otwarta deklaracja i zapowiedzieli bojkot marki. Niektórzy też zarzucili marce niespójność przekazu – kilka lat temu bowiem w kampanii rajstop Adrian wystąpiła transseksualna była posłanka Anna Grodzka, natomiast twarzą ostatniej reklamy brandu została Karolina Piasecka, była żona radnego Prawa i Sprawiedliwości, który został skazany za znęcanie się nad nią. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj