Superfoods jest trendy! – video case study marki Intenson

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Superfoods jest trendy! – video case study marki Intenson

Czym jest superfoods? To zdrowa żywność, która szturmem zdobyła półki polskich sklepów. Naturalna, nieprzetworzona i niskokaloryczna. Nic dziwnego więc, że moda na superfoods opanowała także świat mediów społecznościowych.

Instagram, Facebook i inne serwisy społecznościowe kuszą kolorowymi zdjęciami super zdrowego pożywienia. W dobrym guście jest pochwalenie się zawartością swojego talerza. Im bardziej wyszukana, kolorowa i zdrowa potrawa, tym lepiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- W kampanii dla marki Intenson podążyliśmy właśnie za tym trendem. Skoro konsumenci tak bardzo lubią chwalić się zdjęciami zdrowej żywności, to dlaczego nie mieliby chwalić się zdjęciami produktów Intenson? – mówi Michał Maciejewski, Strategy Director agencji Pitted Cherries.

- Kampania dla marki Intenson to bardzo szeroki zakres działań – od kampanii w mediach społecznościowych, poprzez PR w opiniotwórczych mediach, aż po projekt nowych opakowań produktów. Prawdziwym turbodoładowaniem dla tej marki okazało się jednak zaangażowanie czołowych polskich celebrytów, m.in. Natalii Siwiec, Dawida Wolińskiego czy Agnieszki Włodarczyk – dodaje Michał Maciejewski.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij