Tymbark komentuje zdjęcia przyjaciół!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tymbark komentuje zdjęcia przyjaciół!

Wyczekiwana przez wielu Polaków chwila, gdy Kapsel odkrywa przed nami swoje hasełko, jest pełna niezwykłych wspomnień i miłych doświadczeń. Z napojami Tymbarku orzeźwienie od lat łączy się z dobrą zabawą.

Teraz te emocje możemy przeżywać jeszcze częściej. Kapsel Tymbarku zyskał nową, niesamowitą umiejętność – nauczył się odczytywać zdjęcia w Internecie! Wystarczy chwila, by sprawdzić, co Kapsel powie o Waszej fotografii. A przy okazji można wygrać też fantastyczne wakacyjne nagrody!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tymbark ceni prawdziwe, szczere relacje, dlatego postanowił podkreślić, że wspólne zdjęcie z przyjaciółmi to wspaniała pamiątka. Bycie sobą w zgranej grupie znajomych to idea, która została już zaakcentowana w ostatniej kampanii telewizyjnej. Teraz powraca w akcji digitalowej marki.

Zabawa z FunBotem opiera się na technologii sztucznej inteligencji. Dzięki innowacyjnemu algorytmowi wirtualny Kapsel Tymbarku zyskał umiejętność bystrego komentowania tego, co zobaczy na fotografiach: ludzi, miejsca, przedmioty codziennego użytku, a nawet celebrytów! Wystarczy wejść na stronę www.funbot.tymbark.com i załadować swoje zdjęcie, by poznać jego reakcję – sprawdźcie! Na zdjęciach uwieczniamy pozytywne emocje, pamiętne sytuacje, ulubione miejsca i rzeczy, ludzi i przede wszystkim – dobrą zabawę. Warto podzielić się wspomnieniami z Tymbarkiem i uzyskać unikalną pamiątkę, a przy okazji – dać sobie szansę na wygranie wyjątkowych nagród.

Choć Kapsel docenia wszystkie przesłane zdjęcia, szczególnie czeka na te, które przedstawiają właśnie prawdziwą przyjaźń. Kapsel chce stworzyć galerię prawdziwych przyjaźni i zdjęć Tymbarkowych paczek! Każdy, kto weźmie udział w zabawie z FunBotem, może wziąć udział w konkursie. Wystarczy przesłać zdjęcie swojej ekipy, które Kapsel już skomentował i odpowiedzieć na aktualne pytanie (każdego tygodnia Tymbark zaplanował inne). W zamian za najlepsze odpowiedzi – czekają rewelacyjne nagrody!

Konkurs będzie trwał przez kolejne 6 tygodni. Codziennie do wygrania jest 10 poduszek Tymbark, a raz w tygodniu wśród laureatów z całego tygodnia przyznane zostaną: nagrody drugiego stopnia – siedem aparatów Polaroid Snap oraz nagroda główna – 5 000 zł na wakacje z całą paczką. Dzięki takiej atrakcji zwycięską paczkę czeka jeszcze więcej fantastycznych wspomnień!

Wejdź na stronę i sprawdź! 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij