Michał Mierzyński dołączył do zespołu Trader.com (Polska)

Michał Mierzyński dołączył do zespołu Trader.com (Polska)

Wraz z początkiem sierpnia br. Michał Mierzyński został dyrektorem rozwoju i marketingu serwisów motoryzacyjnych w Trader.com (Polska).

Na nowym stanowisku Michał Mierzyński odpowiada za rozwój i efektywność serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi - Autotrader.pl i Salonowe.pl. Będzie także nadzorował komunikację z klientami oraz użytkownikami serwisu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Bardzo długo zabiegałam o to, aby Michał Mierzyński dołączył do zespołu Tradera i niezmiernie cieszę się, że wreszcie się to udało. Jest specjalistą z bogatym doświadczeniem i motoryzacyjną pasją, który z pewnością zadba o jakość naszych serwisów i wniesie nową energię do naszego zespołu - mówi Magdalena Wasilewska, dyrektor zarządzająca Trader.com (Polska).

Michał Mierzyński ma bogate doświadczenie sprzedażowe - od 2008 roku z sukcesami kierował Działem Sprzedaży serwisu nieruchomościowego Morizon.pl. Wcześniej pracował w wydawnictwie Bauer, gdzie kierował Działem Sprzedaży oraz był odpowiedzialny za rozwój i wyniki segmentu motoryzacyjnego, w tym magazynu „Auto Moto”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij