Spotkanie biznesowe: „Programy Lojalnościowe & Customer Experience – strategie oraz sposoby budowania lojalności”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotkanie biznesowe: „Programy Lojalnościowe & Customer Experience – strategie oraz sposoby budowania lojalności”

12-13.09.2017. w Hotelu Regent, w Warszawie BMS Group organizuje trzecią edycję spotkania poświęconego zagadnieniom customer experience i programów lojalnościowych.

Spotkanie charakteryzuje się przekrojowością branż oraz kameralną atmosferą. Ilość uczestników nie przekroczy 30-stu osób, a dedykowane jest praktykom reprezentującym kadrę zarządzającą w swoich organizacjach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prelekcje wygłoszą managerowie z takich firm jak: Orbis, Idea Bank, Oriflame, S’portofino, TVN, Maspex, Branch Brothers, Grupa Michelin, Urgo Polfa.

Celem organizatorów jest pokazanie możliwości i doświadczeń na temat przygotowywania, realizacji i funkcjonowania skutecznych programów lojalnościowych, a także przedstawienie sprawdzonych rozwiązań dotyczących zarządzania doświadczeniem klienta.

W czasie spotkania omówione będą szczegółowo konkretne przypadki case’ów procesowanych przez praktyków. Przekrojowość branż umożliwi uczestnikom inspiracje rozwiązaniami innych oraz poznanie nowinek i trendów z rynku.

Po zakończeniu pierwszego dnia spotkania odbędzie się kolacja integracyjna dla uczestników w jednej z warszawskich restauracji. Będzie to idealna okazja do kontynuowania rozmów kuluarowych, oraz umocnienia relacji biznesowych w nieco mniej formalnej atmosferze.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij