Cleo Ćwiek w najnowszym odcinku Papaya Films Presents Stories

Cleo Ćwiek w najnowszym odcinku Papaya Films Presents Stories

Drugi odcinek z serii „Stories” opowiada o Cleo, a właściwie Karolinie Ćwiek, młodej modelce znanej m.in. z wybiegów Marca Jacobsa, która wykazała się wielką odwagą udostępniając szczery film na YouTube. Zobaczyło go już ponad 30 tys. osób.

Cleo dzieli się ze światem informacją o swojej chorobie dwubiegunowej. Modelka ma nadzieję, że jej historia zainspiruje młode osoby do zadawania pytań i szukania odpowiedzi dotyczących depresji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"W maju tego roku, po raz pierwszy usłyszałem głos Cleo, w nagranym przez nią filmie na cele charytatywne. Jej wrażliwość była dla mnie magnetyczna, a historia piękna ze względu na jej uczciwość.” – opowiada Filip Tułak, reżyser film. „Przygotowania, od koncepcji do realizacji tego projektu trwały miesiąc. Po dotarciu do Nowego Jorku, bardzo wcześnie zrozumieliśmy, że chcemy porozmawiać z Cleo o tych samych kwestiach.”

Stories są kontynuacją ubiegłorocznej akcji Papaya Films - wówczas powstał cykl Papaya Films Original Series. To pomysł polskiego studia na rozwój swoich możliwości i budowania zaangażowania na portalach społecznościowych. Kolejne odcinki Stories będą ukazywały się raz w miesiącu na Facebooku i YouTube, a krótsze materiały będą umieszczane na profilu Papaya Films na Instagramie. Papaya w najbliższym czasie planuje zwiększyć produkcję do 2 odcinków każdego miesiąca.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij