MOICO ENJOY MUSIC #6: Odkrywaj i twórz muzykę

MOICO ENJOY MUSIC #6: Odkrywaj i twórz muzykę

Już w ten piątek rozpocznie się szósta edycja Moico Enjoy Music #6, która odbędzie się pod hasłem „Odkrywaj i Twórz Muzykę”. W tym roku organizatorzy odświeżyli koncepcję wydarzenia.

Oprócz koncertów, po raz pierwszy zapraszają na warsztaty z zakresu produkcji muzycznej oraz Silent Disco.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wydarzenie organizowane od sześciu lat we Wrocławiu cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i za każdym razem przybliża publiczności nowe, ciekawe zespoły. To tutaj swoją karierę rozpoczęły duety Xxanaxx czy Coals. Podczas tegorocznej edycji festiwal został podzielony na dwie części - Odkrywania i Tworzenia Muzyki. Cykl wydarzeń zakończy finał 15 grudnia.

ODKRYWAJ

Koncerty

W tym roku każdy miłośnik muzyki będzie mógł wybrać coś dla siebie. We wrocławskim klubie D.K. Luksus zagrają artyści prezentujący różne style i wrażliwość muzyczną. Zaplanowane są trzy koncerty:

17 listopada: We Stood Like Kings, czyli czwórka artystów z Belgii przedstawi swoją muzyczną post-rockową interpretację filmu „Koyaanisqatsi” w reżyserii Godfreya Reggio, przedstawiającego niezwykłe obrazy Ziemi i ludzi z roku 82’.

2 grudnia: Milburn - legendy indie-rocka prosto z brytyjskiego miasteczka Sheffield zaprezentuje swój świeżo wydany album „Time”. Wraz z kumplami z Arctic Monkeys tworzyli scenę na swoim podwórku, a nawet na początku swojej kariery zaprosili ich jako swój support. Kapela reaktywowała się w 2016, po 8-letniej przerwie w działalności, co było sporym zaskoczeniem dla fanów.

15 grudnia: Finał Moico Enjoy Music #6 - zagra czołówka polskiej sceny elektronicznej: Baasch, który w tym roku wydał swój drugi autorski album „Grizzly Bear With A Million Eyes", A_gim w kwietniu zadebiutował swoją EP-ką „Votulia” oraz Urbański, którego solowy album ukazał się nakładem U Know Me Records w lipcu tego roku.

Silent Disco

W tym roku po raz pierwszy MEM odbędzie się w dwóch miastach. Od początku września internet oraz telewizja Moico dostępne są także w Oławie i to tutaj odbędzie się jedno z wydarzeń - Silent Disco. 30 listopada organizatorzy za pomocą internetu połączą razem dwa miasta: Wrocław i Oławę, aby zrobić jedną, wspólną imprezę. Uczestnicy będą mogli potańczyć do wybranej przez siebie muzyki w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz w Kinie Odra w Oławie. Jest to niepowtarzalna szansa, żeby pobawić się w kinach i móc pozdrowić oraz zobaczyć uczestników z drugiego miasta. Podczas imprezy odbędzie się streaming w KNH z transmisją wydarzenia w Oławie, a w Kinie Odra pokażemy, jak bawią się uczestnicy Silent Disco we Wrocławiu. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym regionie. W Kinie Nowe Horyzonty zagrają Spisek Jednego i Wojtek Furmaniak, a w Oławie Novicky oraz Boryn.

TWÓRZ

W tym roku MOICO wspólnie z Tonami – wrocławską pracownią dźwięków przygotowało warsztaty muzyczne. Pod czujnym okiem ekspertów takich jak Spisek Jednego, Da Vosk Docta, An On Bast i vj emiko poznamy proces tworzenia muzyki, sekrety DJ’skiego rzemiosła czy tajniki VJ’ingu. Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach należy przesłać zgłoszenie na adres social@moico.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz wybrany temat zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie oraz Facebooku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij